Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kody do gier / Steam i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kody do gier / Steam i nie tylko (/Temat-Kody-do-gier-Steam-i-nie-tylko-164165)



Kody do gier / Steam i nie tylko - priestos - 03-09-2019 20:18

Witajcie mam na webmoney 3.6 koła rubli mogę za to kupić np 4 gry Diablo 3 (kody) sama podstawka lub za połowę kwoty podstawka z dodatkami i wiele więcej różnych gier. Ktoś by chciał ? Sprzedam te kody troszkę taniej.

Jeśli ktoś chciałby jakąkolwiek grę w tym budżecie mogę ją kupić. Ja kupuję ją na stronie potem mogę wystawić na allegro i sobie osoba dana kupi.

Jak by był ktoś chętny to zapraszam tutaj lub priv.

Regiony są nie tylko na Rosję na kodach w tych grach. Są też Europejskie. Są też prezenty Steam itd. Więc Zapraszam Smile

Dlaczego robię to w taki sposób ? Bowiem nie chce mi się bawić w wypłacanie tej kwoty skoro mogę zrobić z tego jakiś użytek.

Gier jest dużo tutaj lista gier i kodów jakie można dostać/kupić :

Steam

MINECRAFT

World of Warcraft : Mist of Pandaria

Battlefield 3

Call of Duty : Moder Warfare 3

Diablo 3

Call of Duty : Black Ops

Starcraft 2

Rift

Pro Evolution Soccer 2011

Brink

Portal 2

Lineage

Eve Online oraz

iTunes gift card

Facebook gift card

Skype

Xbox LIVE

Playstation Network


W celu szybszego kontaktu zapraszam też na gg 12289956.


RE: Kody do gier / Steam i nie tylko - Hybrid1990 - 03-09-2019 21:05

https://zarabiam.com/Temat-Cena-do-negocjacji-warn-76440

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.