Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Próbki (/Forum-Darmowe-Probki-63)
+--- Wątek: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) (/Temat-Streetcom-otrzymuj-darmowe-paczki-z-produktami-alko-napoje-slodycze-kosmetyki-164154)

Strony: 1 2 3 4


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Kryspin - 05-09-2019 18:10

(05-09-2019 17:58)chmiel2001 napisał(a):  A 4k nie wbija ci Pro Duper Super Eksperta i "coś" zaczyna ci się pokazywać?

tak wbija Ci te Pro itd ale nic później się nie pokazuje Smile


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - lijon - 10-09-2019 00:48

Też kilka lat temu dostałem od nich Radler 0% do testowania i na tym się skończyło.
Później mimo wypełniania ankiet itp. nie dostawałem od nich nic oprócz spamu z zaroszeniami do następnych ankiet xD
Tak więc od kilku miesięcy ich maila mam na czarnej liście Tongue


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - DC1 - 11-09-2019 21:29

(05-09-2019 17:58)chmiel2001 napisał(a):  A 4k nie wbija ci Pro Duper Super Eksperta i "coś" zaczyna ci się pokazywać?

Mam ponad 5k, Ekstra Eksperta i nie ma to chyba większego wpływu na kampanie. Liczy się profilowanie przez ankiety.


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - cidd3n - 13-12-2019 01:50

Mam ponad 4k i trzy kampanie za sobą - dwa razy piwa smakowe i raz Mentos. A teraz już od dłuższego czasu nic.


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - zet01 - 10-02-2020 10:26

[Obrazek: camel.jpg]


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - csmods - 25-03-2020 17:57

wysyłaja dalej produkty testowe ? bo nie wiem czy sie bawic w to


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Chomicz3k - 24-04-2020 15:41

Podbijam


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Kryspin - 24-04-2020 15:47

Jakiś tydzień temu wysyłali paczki z kampanii Dulux więc wysyłają ale np kampania masła Optima została wstrzymana ze względu na wirusa i pewnie przez jakiś czas będzie cisza.


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - HinaruPl - 30-05-2020 14:48

Poszło z refa,
zobaczymy co z tego będzie Big Grin


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Dziubek96 - 31-05-2021 20:15

Ja z swoją lubą też tam działamy, ja mam 3 kampanie za sobą i teraz leci 4 a mieliśmy takie szczęście, że do dwóch dostaliśmy się równocześnie, a mianowicie do kampanii winnston oraz logic, ja wcześniej miałem znowu winnstona, a teraz prawdopodobnie jestem w kampanii purima dla małych piesków, wolałbym tego jack'a danielsa lub finlandie nową, ale grunt, że się coś dzieje i nie można wybrzydzać ;p