Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Próbki (/Forum-Darmowe-Probki-63)
+--- Wątek: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) (/Temat-Streetcom-otrzymuj-darmowe-paczki-z-produktami-alko-napoje-slodycze-kosmetyki-164154)

Strony: 1 2 3 4


Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - DC1 - 03-09-2019 13:32

[Obrazek: 02130312142335_streetcom_logo_eksperci_large.jpg]

Trochę nietypowy temat, bo nie wrzucam tu sposobu na dostanie konkretnej próbki produktu, ale coś znacznie lepszego.

Streetcom to platforma, na której rejestrujemy się do kampanii, w których jako ambasadorzy otrzymujemy darmowe paczki z produktami (często takimi, które dopiero wchodzą na rynek), mając za zadanie sprawdzenie ich i polecenie znajomym.
Wystarczy wypełnić ankietę osobową i zaglądać co jakiś czas na stronę, albo po prostu czekać na e-maila z informacją o nowej kampanii. Jak już dostaniemy się do kampanii, to tylko czekamy na paczkę i raz czy dwa udostępniamy post, wrzucamy zdjęcie czy opinię o produkcie.

Tak na przykład kilka lat temu dostałem karton (24 sztuki?) Okocimia Radler, który dopiero jakiś czas później pojawił się w sklepach, różnych słodyczy, kawy smakowej Nescafe, czy właśnie wczoraj Garage - piwa z lemoniadą.

Czysty link zostawiam tutaj: http://streetcom.pl
Jak ktoś chce to może się też zarejestrować z polecenia:
https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/e05d4c039f093c7e0368b73de1885aa9

Poniżej wrzucam zdjęcia swoich paczek i jakichś losowych z internetu, czy znajomych:




RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (piwa, napoje, słodycze, kosmetyki) - patrolpxd - 03-09-2019 13:54

Zarejestrowałem się z refa Big Grin Zobaczymy co tam ciekawego się zadzieje Smile


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - DC1 - 03-09-2019 13:58

(03-09-2019 13:54)patrolpxd napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa Big Grin Zobaczymy co tam ciekawego się zadzieje Smile

Porób ankiety, żeby Ci się wyświetlały kampanie. Z tego co widzę (w sensie akurat ja mam propozycję takiej kampanii w panelu) to zaraz będzie kampania cukru. xD


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - priestos - 03-09-2019 14:11

Dobra konto z refa poszło Big Grin Ciekawie to wygląda masz więcej takich stronek ?


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Jusi1128 - 03-09-2019 15:31

Polecam stronę! Tongue
Na początku roku dostałam do testowania papierosy Winston, a teraz dostałam się do
kolejnej kampanii Smile tylko ankiet dużo do wypełniania i nigdy nie wiadomo czy coś się dla nas trafi Smile


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Zordi - 04-09-2019 17:11

wcześniejszy temat nie żył to poszedł do zamknięcia ;>


moja ostatnia kampania to gumy Juicy Fruit w maju gdzieś, ostatnio coraz więcej mają kampanii ale co tu się dziwić Rekomenduj.too, testmetoo wszystko padło, zostało tylko to oraz trnd.

Zakwalifikować się jest naprawdę ciężko i coraz gorzejSmile


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Kryspin - 04-09-2019 17:56

Ciężko bo coraz więcej ludzi. U mnie w tym roku 2 kampanie były Łomża 0% i teraz gumy mentos.


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - chmiel2001 - 05-09-2019 08:24

Wypełniłem wszystko i utknąłem na 3150 pkt, tylko przy polecaniu znajomych da się dobić do 4k czy pojawiają się jakieś inne akcje?


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - Kryspin - 05-09-2019 16:35

(05-09-2019 08:24)chmiel2001 napisał(a):  Wypełniłem wszystko i utknąłem na 3150 pkt, tylko przy polecaniu znajomych da się dobić do 4k czy pojawiają się jakieś inne akcje?

prawdę mówiąc punkty nic tu nie dają.


RE: Streetcom - otrzymuj darmowe paczki z produktami (alko, napoje, słodycze, kosmetyki) - chmiel2001 - 05-09-2019 17:58

A 4k nie wbija ci Pro Duper Super Eksperta i "coś" zaczyna ci się pokazywać?