Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower (/Temat-Zwiekszajac-wolnosc-Czyli-rynek-forex-i-strategia-SkyTower-164143)

Strony: 1 2


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - Itachi198 - 01-10-2019 14:44

Będę obserwował, forex budzi u mnie coraz większe zainteresowanie.

Powodzenia! Big Grin


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - kondzikET - 02-10-2019 16:19

Ja również dołączam do obserwacji i jednocześnie 3mam kciuki za autora Smile


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - Pan Inwestor - 17-10-2019 22:57

Bardzo ciekawa metoda gry na rynku Forex. Będę obserwował i zapraszam również do mojego dziennika blogowego: https://www.inwestycjewinternecie.pl/handel-na-rynku-forex-cfd/


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - amadeuslord - 30-10-2019 12:57

Witam ponownie po dłuższej przerwie.

W między czasie o wydarzeniu na NZD zapomniałem. CADa nie grałem, bo jego zachowanie tuż przed danymi nie potwierdziło mojego kierunku (jak się okazało słusznie). NOKi i SEKi standardowo odpuszczałem.

Dziś 30ty października i trzy dobre wydarzenia do zagrania.

Pierwsze z nich już za mną. Były to dane CPI dla AUD. Reakcja była dość słaba.


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - amadeuslord - 30-10-2019 15:40

Lecimy dalej..
USDCAD dla wydarzeń na CAnaDyjczyku - zmiana stóp procentowych. Wink


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - amadeuslord - 13-11-2019 15:23

Wrzucam zaległe zagrania.
Decyzja w sprawie stóp procentowych dla dolara amerykańskiego. Reakcja średnia z dość szybkim powrotem. W pozycjach sell widać ponowienie sella ze względu na mój błąd, przez przypadek zamknąłem pozycję ;/ Niestety wliczam ją do statystyk.




Wynik w październiku to +0.80%

Przy okazji zmieniam trochę formę, coby zaoszczędzić więcej czasu i będę pokazywać tylko wykres, a zamiast screena z rachunku będzie tylko info z procentem.



Teraz dotychczasowe zagrania z listopada.
Zmiana zatrudnienia na dolarze nowozelandskim. reakcji praktycznie brak.



I na koniec dzisiejsze zagranie na nowozelandczyku - zmiana stóp procentowych.
Reakcja przednia Big Grin tak, że u mojego brokera (ICM) zawiesili notowania/zabrakło płynności. Pozycje sell wycięło automatycznie na poziomie -221,8% (saldo ujemne zwrócone przez brokera.. aha i w kalkulacji oczywiście liczę standardowo wycinka 100% w tej sytuacji). Pozycja ze względu na zawiechę została zamknięta po nie całych 9min (!) - taki był poślizg w realizacji zlecenia. Jednak dowiedziałem się o tym rano, gdyż przez zawiechę nie miałem dostępu do notowań/konta. Skończyło się nie tak źle jak mogło ;p


RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower - Damkofr - 13-11-2019 16:10

Dzisiejsze NZD zrobiło robotę Smile