Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot javree jak wykorzystać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bot javree jak wykorzystać (/Temat-Bot-javree-jak-wykorzystac-164135)



Bot javree jak wykorzystać - tumek2 - 01-09-2019 23:26

Witam,
W jaki sposób efektownie wykorzystać tego Bota na rozwinięcie profili Facebook oraz instagram.
Jaki rodzaj konta stworzyć na faceebok tzn profil, stronę czy grupę?
Może macie jakiś poradnik do podesłanie. Dodam jeszcze tylko że konta będą nowe.
Słyszałem metodę aby stworzyć profil i w momencie 5 tys. Znajomych przekształcić ja w stronie.
W skrócie. Jak efektownie wykorzystać tego Bota dla fb i insta
Dzięki


RE: Bot javree jak wykorzystać - Czaq - 02-09-2019 06:56

Cześć!
Jarvee tak naprawdę wykorzystać możesz do zautomatyzowania swoich działań w social mediach. Sam w sobie nie służy do uzyskiwania zarobków a wyłącznie do zwiększania naszych odbiorców.
Dosyć ciekawym pomysłem jak wspomniałeś jest posiadanie kont/profili na fb/ig, które rozwinięte i zautomatyzowane dają naprawdę fajne wyniki. Niekoniecznie muszą mieć pułap znajomych przez ciebie opisanych. Konta nawet z mniejszą ilością użytkowników przydadzą się do reklamy. Opisałem sporo info o tym tutaj https://zarabiam.com/Temat-Promocja-ofert-DATINGOWYCH-zarabiaj-stawiajac-pierwsze-kroki-163706


RE: Bot javree jak wykorzystać - transformice100 - 02-09-2019 11:01

Wszystko zależy od tego jaki program chcesz promować oraz w jaki sposób się do tego zabierzesz. Jeśli chodzi o erotykę to najlepiej, moim zdaniem, sprawdzają się do tego konta Facebook - tworzysz realnie wyglądający damski profil i potem promujesz kampanię wrzucając link do swojej domeny z jakimś zachęcającym tekstem.

Odnośnie poradników to z tego co mi się kojarzy na stronie Jarvee jest wszystko opisane, każda z funkcji oraz jak odpowiednio ją skonfigurować.

Jeśli planujesz rozwijać nowe konta Facebook to raczej często spotkasz się z weryfikacjami lub od razu z banem. Platforma zrobiła się strasznie wyczulona na nowe konta oraz na podejrzaną aktywność na nich, zresztą tak samo jak na stażowych - tylko z kolei te mają większą "wytrzymałość". Dlatego lepiej czasem zainwestować w konto troszkę pieniądza i stworzyć coś długoterminowego niż robić wiele kont i "dziubać" za każdym razem tylko część potencjału jaką możesz wyciągnąć.

Metoda przekształcania profilu Facebook na Fanpage jest znana od dawna i większość osób tak robi zdobywając dany próg znajomych.

Skupiłem się głównie na Facebooku, jednak głownie do tych celów go wykorzystywałem. Na instagramie tylko metodę followania testowałem, jednak nie zadowala mnie konwersja - zapewne nie mam odpowiedniego podejścia do tematu.


RE: Bot javree jak wykorzystać - tumek2 - 02-09-2019 14:59

A jeśli chodzi o konto Facebook i przekształcanie go później w fanpage to zrobić fake konto podając imię i nazwisko czy już konto docelowe pod fanpage tzn nazwę fanpaga


RE: Bot javree jak wykorzystać - Czaq - 02-09-2019 15:01

(02-09-2019 14:59)tumek2 napisał(a):  A jeśli chodzi o konto Facebook i przekształcanie go później w fanpage to zrobić fake konto podając imię i nazwisko czy już konto docelowe pod fanpage tzn nazwę fanpaga

Przy przekształceniach bardzo często trafiają się weryfikacje zdjęciowe/dowodem/inne. Dlatego od razu taka taktyka jest skazana na niepowodzenie. Jeśli już zmieniać nazwę to standardowo spróbować możesz https://www.facebook.com/help/271607792873806?helpref=related


RE: Bot javree jak wykorzystać - transformice100 - 02-09-2019 15:34

Mam wrażenie, że zmiana czegokolwiek na facebooku to strzał w kolano. Najlepiej niech wszystko będzie tak jak było od momentu założenia konta.

Czaq ma rację, weryfikacje lubią wyskakiwać nawet z powodu polubienia 6 a nie 5 stron za jednym razem (przykład nie koniecznie zgodny z prawdą, jednak faktycznie jest jakiś "próg"). Osobiście jak śmigałem na ero to po uzbieraniu około 3 k znajomych zaczynałem już promować dlatego zakładanie fanpage mijało się troszkę z celem, gdyż zanim osiągnąłem wymagania to okazywało się, że znajomi są już "wypaleni". Dlatego czasem warto odpuścić, a najlepiej stestować co dla Ciebie jest najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam


RE: Bot javree jak wykorzystać - tumek2 - 02-09-2019 15:47

Ok czyli w skrócie jak najlepiej to zrobić? Prosiłbym o jakiś przykład od założenia do przekształcenia bo powiem szczerze że średnio rozumiem wasze odpowiedzi na moje pytanie.