Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamrożone pieniądze na adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Zamrożone pieniądze na adsense (/Temat-Zamrozone-pieniadze-na-adsense-164127)



Zamrożone pieniądze na adsense - Skrecz - 01-09-2019 13:01

Problem polega na tym ze moje konto yt zostało usunięte a na koncie adsense zostało mi 270 zł a próg to 300 zł jest jakiś sposób żeby wypłacić pieniędze lub dobić do tych 300 zł bo trochę szkoda ze te 270 zł zostało zamrożone.
Z góry dzięki Smile


RE: Zamrożone pieniądze na adsense - Admin - 01-09-2019 13:15

Podepnij reklamy adsense do stron internetowych i uzbieraj brakującą do wypłaty kwotę, oczywiście sam sobie w nie nie klikaj bo skończy się tak że dostaniesz perm bana od którego już na pewno się nie odwołasz.


RE: Zamrożone pieniądze na adsense - PanCaro - 02-09-2019 10:10

Kasa nie zostanie zamrożona. Przy likwidacji konta kasa zostanie wypłacona w ciągu około 90 dni. Niezaleznie czy miałbyś 40 zł czy 299 zł.


RE: Zamrożone pieniądze na adsense - Skrecz - 07-09-2019 22:26

O dzięki mój stan konta jest wyszy niż próg likwidacji wiec mogę wypłacić pieniądze,wcześniej o tym nie wiedziałem