Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na grach mmorpg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na grach mmorpg (/Temat-Zarabianie-na-grach-mmorpg-164124)



Zarabianie na grach mmorpg - priestos - 31-08-2019 22:37

Macie jakieś pomysły ? Chciałbym się za to zabrać na poważnie.


RE: Zarabianie na grach mmorpg - Captain - 31-08-2019 23:00

Można chyba tylko na dwa sposoby. Sprzedaż przedmiotów lub waluty z gier na Allegro, albo boostowanie kont. W obu duża konkurencja, do tego pierwszego może być też potrzebna jakaś działalność gospodarcza.


RE: Zarabianie na grach mmorpg - priestos - 31-08-2019 23:03

Zauważyłem, że sprzedawanie na ebayu itd na zagranicznych portalach jest w sumie opłacalne i jest dość duży popyt. Można w sumie zrobić stronkę do owych transakcji aby to miało ręcę i nogi.


RE: Zarabianie na grach mmorpg - twardy - 01-09-2019 00:01

Skad wiesz, ze jest oplacalne? Chcesz drugiego ebaya zalozyc? Lol

Masz pelno gotowych serwisow gdzie mozesz sprzedac konto/walute w grze czy uslugi typu boost kont: playerauctions czy epicnpc.

Tak w ogole zeby zarabiac jakies pieniadze musialbys poswiecic na gre pare miesiecy, nie tylko wylevelowac postac, poznac mechanike gry ale rowniez jak dziala ekonomia w danej grze. Jakbys chcial robic to recznie (czyli bez bota) podejrzewam, ze jednak lepiej isc do roboty na przyslowiowa kase niz siedziec w grze pol dnia i zarobic kilka dolcow.

To moze boty? Boty sa czesto platne chyba, ze potrafisz swojego napisac, do tego przydalby sie jakis serwer albo i kilka bo moze boty same "farmia" ale w ilosci jednego czy kilku sztuk sa malo oplacalne.


RE: Zarabianie na grach mmorpg - priestos - 01-09-2019 11:58

Czy ja mówiłem o ebayu ? Że chcę taką stronę zrobić ? Nie chodziło mi o zupełnie coś innego. Jedyne gry gdzie mam pojęcie po latach w sensie ogarniam handel ekonomię to Royal Quest bo grałem długo w tą gierkę. Z innych to mu online ale tylko privy więc raczej odpada. A Knight Online , Silkroad , Metin 2 privy czy Shanya lub Last Chaos ? Co myślicie ?