Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? (/Temat-Inwestycja-w-buxy-Czy-to-ma-racje-bytu-164095)



Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - f4money - 29-08-2019 18:12

Cześć, ostatnio zastanawiałem się nad zainwestowaniem(po ok. 20-50$) w kilka z popularniejszych i długo działających buxów w zakup rented referrals. Co o tym myślicie? Warto spróbować w ramach eksperymentu? Może ktoś z was już inwestuje/inwestował w taki sposób i może się podzielić opiniami?


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - umpek - 29-08-2019 19:09

Moim zdaniem aktualnie nie warto, zbyt dużo czasu w stosunku do zarobku trzeba poświęcić żeby zarobić parę złotych.


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - twardy - 29-08-2019 19:42

Jak masz maszyne czasu i mozesz sie cofnac w czasie jakies 10 lat, to jak najbardziej!


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - Pan Inwestor - 18-10-2019 14:09

@f4money - ciekawy pomysł na zarobek z tymi buxami i zakupem referrali oraz kont premium. Przyglądnę się temu bliżej i najprawdopodobniej przetestuję u siebie na blogu jako jedną z form inwestowania pieniędzy w internecie!


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - Tikeyo - 13-02-2020 15:43

Kiedyś się w to bawiłem. Bardziej to pod HYIP podchodzi niż bux przy kupowaniu refów.


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - cezar78 - 22-02-2020 11:26

Ogólnie buxy to pozwalają jedynie na waciki zarobić, szkoda na to czasu. Najlepiej działać w programach partnerskich gdzie otrzymujesz procent od sprzedaży, np cashinpills - 30%-40% prowizji, nisza - zdrowie


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - Zgon89 - 04-03-2020 12:57

Ja do buxów podchodzę jak do zwykłych klikaczy, to nie ma wg mnie większego sensu inwestycyjnego...


RE: Inwestycja w buxy. Czy to ma rację bytu? - cryptostudioyt - 04-03-2020 21:11

(04-03-2020 12:57)Zgon89 napisał(a):  Ja do buxów podchodzę jak do zwykłych klikaczy, to nie ma wg mnie większego sensu inwestycyjnego...

Przy większej inwestycji i pewnym Buxie można fajnie zarobić jak odpowiednio podejdziesz do tematu i zgarniesz dobrych, aktywnych poleconych imo