Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! (/Temat-Zamkniety-Nowy-Projekt-Podbij-Dolara-16409)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Admin - 11-11-2010 11:10

REGULAMIN "Podbij Dolara" !

1. Aukcja "Podbij Dolara" na zarabiam.com rozpoczyna się od wystawienia przez administratora danego Przedmiotu na Aukcji i ustalenia daty zakończenia aukcji.

2. Użytkownik bierze udział w Aukcji poprzez kliknięcie w ikonę „Podbij o 1 lfe$” lub "Podbij o 2 lfe$".

3. Jednorazowe kliknięcie ikony z napisem „Podbij o x lfe$” oznacza wykorzystanie przez Użytkownika Podbicia, co jest równoważne z utratą z konta 1 lub 2 lfe$.

4.
Czas trwania danej Aukcji jest nieustannie widoczny w jej opisie. Każde Podbicie dokonane przez Użytkownika skutkuje wydłużeniem czasu trwania danej Aukcji.
Podbicie aukcji o 1 LFE$ zwiększa czas trwania aukcji o 8 sekund, podbicie aukcji za 2 LFE$ zwiększa czas trwania o 5 sekund.

5. Dokonane przez Użytkownika Podbicie nie może być cofnięte. Użytkownikowi nie przysługuje prawo żądania zwrotu równowartości Podbicia po jego dokonaniu.

6. Prawo do nabycia Przedmiotu uzyskuje ten Użytkownik, który jako ostatni dokona Podbicia w trakcie trwania Aukcji.

7. Aukcja zostaje zakończona w momencie upływu minimalnego czasu przewidzianego indywidualnie dla danej Aukcji, widocznego w opisie Aukcji, odpowiednio wydłużonego o każde Podbicie Użytkowników biorących w niej udział.

8. Użytkownikom, którzy brali udział w danej Aukcji, lecz jej nie wygrali, nie przysługuje prawo do żądania zwrotu wykorzystanych Podbić.



A teraz regulamin w pigułce :

Aukcje może wygrać każdy, niezależnie od ilości posiadanych LFE$, wiadomo że osoby które, będą ich miały więcej będą miały ułatwione zadanie, jednak mimo wszystko nawet gdy ktoś wyda 30 LFE$ to inna osoba może wygrać wydając 1 LFE$. Myślę że powyższy regulamin jest zrozumiały. Aukcje będą alternatywą dla licytacji na forum - z których nie zrezygnujemy (w licytacjach tylko zwycięzca płaci, a w aukcjach każdy uczestnik). Projekt w 95% został opracowany przez haggarda, zupełnie bezinteresowanie, nic nie chciał w zamian i sam wyszedł z inicjatywą za co należy mu się niski pokłon, małe zmiany dołożyłem od siebie, po wczorajszych testach sądzę że projekt jest bezawaryjny (wiadomo czasem może przeglądarka przyciąć lub strona zamulić, jednak na to nigdy nie będzie rozwiązania). Na aukcjach pojawią się podobne nagrody jak na forumowym restocku z małymi dodatkami, myślę że z czasem jako upominki po forum zostaną wrzucone mp3 czy kubki. Wkrótce pojawi się pierwsza AUKCJA, dlatego też zapraszam do aktywnego udziału w forumowych konkursach w celu zgarnięcią LFE$ków Wink !


Ps. Wiem, że obecny licznik czasu jest aktualizowany wyłącznie po odświeżeniu strony, w przyszłości planujemy dodać jakąś jave lub flasha z animowanym zegarem.

http://www.zarabiam.com/aukcje.php



RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - rajmek126p - 11-11-2010 11:18

Woow Ładnie Smile dobry skrypt Smile


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Killer - 11-11-2010 11:30

Brawo, świetnie się to zapowiada, bardzo mile jestem zaskoczony, podziekowania rowniez dla haggarda który się przyłożył Smile
Kolejny świetny projekt nadchodzi Smile


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Kilol - 11-11-2010 11:47

Nieźle. Brawa dla osób, które się do tego przyczyniły.Wink


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Czarny767 - 11-11-2010 11:51

No,no.. Bardzo ciekawy ten skrypt,i genialny pomysł. Wink


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Tech - 11-11-2010 12:48

Forum jak zwykle idzie do przodu Big Grin Nice pomysł haggard Smile


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - haggard - 11-11-2010 12:51

Pomysł dokładnie takiej formuły tych "aukcji - podbić" był Admina, także nie tylko moja zasługa Smile


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Miu - 11-11-2010 13:29

Nie ma za co Big Grin


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Athemis - 11-11-2010 13:42

No, no...chciałem testować, ale Banan mnie olał Tongue
Wygląda dobrze.


RE: Nowy Projekt "Podbij Dolara" ! - Zampal - 11-11-2010 14:00

Amazing !