Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji (/Temat-BAN-dla-Hybrid1990-skandaliczne-zachowanie-administracji-164085)

Strony: 1 2


BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - jg3pmd - 29-08-2019 11:40

Witam, poruszałem już temat
https://zarabiam.com/Temat-Pomysl-na-zmiane-163879
ale temat zostal zamieciony, moje pierwsze konto jg2pmd zostało zbanowane bez podania przyczyny, został zmieniony mi podpis na obraźliwy a na maile nikt nie odpowiada.
Chciałbym poruszyć też temat użytkownika który mnie zbanował i na codzień zachowuje się skandalicznie na forum obrażając ludzi, nosząc awatar zbrodniarza i nawołując do morderstwa na tle ideologicznym.

Przy rejestracji na forum przeczytać możemy
Cytat:Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Jak to jest, że administracja łamie własne zasady?
Administracja jako całość pochwala takie "poczucie humoru"? Takimi sprawami zajmuje się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i nie omieszkam się tego tam zgłosić, jeśli tu nie poskutkuje.


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - twardy - 29-08-2019 11:51

(29-08-2019 11:40)jg3pmd napisał(a):  Takimi sprawami zajmuje się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i nie omieszkam się tego tam zgłosić, jeśli tu nie poskutkuje.

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2325257,Rafal-Gawel-z-norweskim-obywatelstwem-Nie-bedzie-scigany-poprzez-ENA

Jerk


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - Ropsont - 29-08-2019 11:54

(29-08-2019 11:40)jg3pmd napisał(a):  Witam, poruszałem już temat
https://zarabiam.com/Temat-Pomysl-na-zmiane-163879
ale temat zostal zamieciony, moje pierwsze konto jg2pmd zostało zbanowane bez podania przyczyny, został zmieniony mi podpis na obraźliwy a na maile nikt nie odpowiada.
Chciałbym poruszyć też temat użytkownika który mnie zbanował i na codzień zachowuje się skandalicznie na forum obrażając ludzi, nosząc awatar zbrodniarza i nawołując do morderstwa na tle ideologicznym.

Przy rejestracji na forum przeczytać możemy
Cytat:Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Jak to jest, że administracja łamie własne zasady?
Administracja jako całość pochwala takie "poczucie humoru"? Takimi sprawami zajmuje się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i nie omieszkam się tego tam zgłosić, jeśli tu nie poskutkuje.

Mistrz Kelthuz ma dla Ciebie bardzo ważną wiadomość:






RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - xdax1 - 29-08-2019 12:05

W takim razie trzeba zbanować połowę ludzi na forum a nie tylko Administratorów, bo za pewne wiele osób ma takie "niegrzeczne" avatary Sad

Mój w sumie nakłania do palenia jointa, cholera...Hybrid proszę nie banuj! Lol


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - jg3pmd - 29-08-2019 12:15

Nie zauważyłem aby przy rejestracji czy to w regulaminie była notka o awatarach z jointem, zauważyłem za to zakaz propagowania faszyzmu, obrażania, rasizmu itp. Tego temat dotyczy.
Mam nadzieje, że są tu normalni jednak...


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - xmaniek6 - 29-08-2019 12:15




[/quote]


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - Elton - 29-08-2019 12:16

(29-08-2019 11:40)jg3pmd napisał(a):  Witam, poruszałem już temat
https://zarabiam.com/Temat-Pomysl-na-zmiane-163879
ale temat zostal zamieciony, moje pierwsze konto jg2pmd zostało zbanowane bez podania przyczyny, został zmieniony mi podpis na obraźliwy a na maile nikt nie odpowiada.
Chciałbym poruszyć też temat użytkownika który mnie zbanował i na codzień zachowuje się skandalicznie na forum obrażając ludzi, nosząc awatar zbrodniarza i nawołując do morderstwa na tle ideologicznym.

Przy rejestracji na forum przeczytać możemy
Cytat:Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Jak to jest, że administracja łamie własne zasady?
Administracja jako całość pochwala takie "poczucie humoru"? Takimi sprawami zajmuje się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i nie omieszkam się tego tam zgłosić, jeśli tu nie poskutkuje.

Nie masz w życiu co robić? nudzi ci się? zajmij się czymś pożytecznym Smile Rozumiem,wakacje sie kończą,chcesz sie gdzieś wyżyć. Może idź do schroniska? psy wyprowadzaj? Społecznie ok dowartościujesz sie,albo poczytaj poradniki o zarabianiu? Zajmiesz sie czymś.

Straszysz tą śmieszną fundacją kogokolwiek? wszyscy mamy w nią 4 litery wbite.
Wszystkim odpowiada jak jest,nikomu to nie przeszkadza. A świeżak wpadnie i chce rewolucje zrobić,włosy na j*jach chyba zaczynają rosnąć 4


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - jg3pmd - 29-08-2019 12:23

Nono, wypowiedzi na poziomie.


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - Majka - 29-08-2019 12:31

Tu nie ma co wyjaśniać. Narka


RE: BAN dla Hybrid1990 + skandaliczne zachowanie administracji - xdax1 - 29-08-2019 12:31

(29-08-2019 12:15)jg3pmd napisał(a):  Nie zauważyłem aby przy rejestracji czy to w regulaminie była notka o awatarach z jointem, zauważyłem za to zakaz propagowania faszyzmu, obrażania, rasizmu itp. Tego temat dotyczy.
Mam nadzieje, że są tu normalni jednak...

Widocznie tutaj są sami nienormalni a Ty jesteś jednym normalny człowiekiem tutaj. To może lepiej idź na jakieś inne forum z normalnymi ludźmi :/

Jesteś jedną z tych osób co uważają wszystko na poważnie. Zrozum, że jak ktoś ma na avatarze coś związanego z morderstw nie oznacza, że nawołuje do tego...facepalm