Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja telefoniczna (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-164077)



Weryfikacja telefoniczna - transformice100 - 28-08-2019 19:27

Witam,
na dwóch z moich kont wyskoczyła weryfikacja telefoniczna. Spowodowana jest nagłą zmianą miejsca logowania (przez przypadek miałem włączony VPN).

Konta były zweryfikowane na numery w Play, oczywiście mam te startery i są one nawet użytkowane, jednak z jakiś powodów sms z kodem nie przychodzi. Gdy w końcu uda mi się kliknąć w opcję "Zadzwońcie do mnie", czy coś w tym stylu, to dzwoni numer z Kalifornii i w momencie, gdy wypowiada słowa o kodzie urywa połączenie...

Jakieś pomysły jak mogę rozwiązać ten problem? Dodam, że nie jest to spowodowane zasięgiem bo tych smsów nawet na stronie Play24 nie widzę w statystykach.


RE: Weryfikacja telefoniczna - transformice100 - 31-08-2019 13:08

Problem został rozwiązany. SMS przyszedł dopiero po kilku dniach, również i rozmowa telefoniczna przeszła bezproblemowo. To po prostu jakiś typ zabezpieczeń wysyłający z delayem.

Serdeczne podziękowania dla Shadow271, który mi o tym powiedział i faktycznie tak jest Smile