Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o zarobieniu miliona? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o zarobieniu miliona? (/Temat-Co-myslicie-o-zarobieniu-miliona-164050)

Strony: 1 2 3


Co myślicie o zarobieniu miliona? - kamilziel1 - 26-08-2019 17:00

Hej, co myślicie o Panu z kanału sukces.pl?

Osobiście uważam, że mówi mądrze - jednak wszystkie te rzeczy są takie... wiadome. Koncentracja, dyscyplina. Każdy wie, że to pomoże. Problem w tym, że większość i tak ich nie przestrzega.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=_lwVaSobseg[/video]

A Wy co myślicie o tym wszystkim? Uważacie, że to takie proste i wystarczy być zdyscyplinowanym czy opanowanym?

To ludzie omijają możliwość i wybierają nieprawidłowe drogi, czy może potrzebne jest coś więcej niż tylko te cechy?


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - yazir - 26-08-2019 17:09

Ogólnie gość ma zajebisty patent na robienie hajsu z naiwnych frajerów którzy liczą na to że oglądając go, i uczestnicząc w jego szkoleniach zmienią swoje życie o 180*. A hajs za szkolenia się zgadza. Jak w tym sucharze:

- Zaczynamy szkolenie pt. "Jak zarobić ilion w jeden dzień". Ilu jest was na sali?
- Tysiąc!
- A ile kosztował bilet?
- Tysiąc!
- Bardzo dziękuję. Koniec szkolenia.

impreza


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - umpek - 26-08-2019 17:21

Widzę, że temat poruszony nie tylko na tym forum więc pewnie idzie jakaś kampania spamowa promoująca owego Pana Rolleyes


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - sheko12 - 27-08-2019 18:10

We wszystkich tego typu produkcjach kryje się ziarno prawdy, ale jak to poprzednik napisał, Jacuś to przykład byznesmena który trzepie kasę na ludziach, którzy za bardzo w niego wierzą i biorą sobie jego osobę za mentora.
Aczkolwiek samemu można nasunąć sobie kilka wniosków, typu zmiana mentalności, zmiana podejścia do pieniędzy, czy też poznania mechanizmów myślenia osób przedsiębiorczych i tych, którzy poza pójściem do pracy nic innego w życiu nie widzą.

Problem w tym, że to biadolenie to powszechny przykład tego, że zamiast robić, to ludzie o robocie gadają.
Dyscyplina, samozaparcie, motywacja i inne słówka nic nie znaczą, bo znaczy tylko wynik, efekty pracy.

Fajnie jest o tym rozmawiać, ale jeszcze fajniej, gdy poza gadaniem jest robota.
Taka mentalność.

PS, kampania kampania, Jacuś wie, gdzie uderzać Wink


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - rachman - 27-08-2019 18:43

Cytat:Co myślicie o zarobieniu miliona?
Że to przewrotna i podstępna manipulacja wkodowująca w podświadomość niewinnych ofiar tego pana "ograniczenie". Bo czemu miliona, a nie 10??? W tych czasach za miliona kupisz w okolicy większego miasta co najwyżej za to supcio domeczek, ciekawe autko i tyle... No zalejesz gaźnik jak Ci starczy przez parę dni Wink
Tak... myślę, że to podstęp nowobogackich by zwykłe przeciętniaki nie przekraczały liczby "milion" i nie mogły ich doścignąć. Zadowoleni zapłacą za szkolenia bo kaska spływa, ale bańki nie przekroczą, bo jak skoro we łebie zakodowany milijon...
Jerk2


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - Killer - 27-08-2019 19:16

@topic.

Nie myślę, zarabiam.


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - xdax1 - 27-08-2019 19:55

O widzę marketing szeptany Wink
Takich jak ten gość jest wiele i w zasadzie niczym się nie różnią. Wszyscy chcą sprzedać swoje szkolenia i na tym polega ich zarobek.


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - precell - 27-08-2019 21:12

@[xdax1]
My to wiemy, ale autor tematu nie wiem, że my wiemyJerk

Gość myśli, że to rykowisko i znajdzie jakiegoś jelenia ;-)


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - maniek250 - 28-08-2019 09:06

Typowe kołczowskie gadanie, kołcz jak każdy inny. Wkłada jakieś banialuki do głów przeciętniaków.

@[Killer] Wczoraj moja narzeczona pytała mnie co sie stało z Killerem z zarabiam a tu napisałeś pierwszy post od 2016 Big Grin


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - adamcio99922 - 28-08-2019 11:12





Ja to tylko tutaj zostawię...

Dodam jeszcze, że nie polecam jego "szkoleń" gość dobrze nie ogarnia obsługi Google Chrome, a wiedzy aktualnej więcej jest w Strefie Wtajemniczonych Jerk2