Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content Locking w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Content Locking w Polsce (/Temat-Content-Locking-w-Polsce-164038)



Content Locking w Polsce - Ventura - 25-08-2019 11:59

Cześć,

Za granicą mamy wiele serwisów CPA na wysokim poziomie, na których można uzyskiwać bardzo wysoki współczynnik konwersji (np. CPAGrip, OGads). Mam kilka bardzo fajnych nisz z potencjałem, lecz niestety na polskim rynku wyżej wymienione serwisy nie do końca się sprawdzają.

I tutaj przychodzę z pytaniem, a zarazem prośbą.
Czy zna ktoś (najlepiej polski) serwis CPA, który nie ma większych problemów z niszami gray / black hat?

Za wszelkie porady w związku z monetyzacją polskiego ruchu będę ogromnie wdzięczny.


RE: Content Locking w Polsce - mahuzz - 25-08-2019 15:38

Reklamodawcy raczej uderzają do dużych serwisów jak OGAds/CpaGrip jak napisałeś.
Prawdopodobnie tam znajdziesz najlepsze oferty.

Gdybym chciał dodać jakąś swoją ofertę do sieci CPA, z pewnością w pierwszej kolejności byłyby to strony z ogromnym ruchem (te wyżej). W Polsce raczej tak dużego ruchu nie ma, a sieci też niezbyt.

Okej pomysłem jest stworzenie własnego offer walla z programów sieci partnerskich (Mylead/LeadNetwork/FireAds). Tylko musisz mieć na uwadzę restrykcje reklamodawców. Jeśli nie wspierają oni ruchu motywowanego/offer wall - nie próbuj - nie warto.
Najlepiej zapytaj jakiegoś affiliate managera/supportu, w ML jest @[Czaq] i zna się na robocie - uderzaj do niego Wink

Pozdro!