Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ban na fanpage co tydzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: ban na fanpage co tydzień (/Temat-ban-na-fanpage-co-tydzien-164013)



ban na fanpage co tydzień - mateusz2045 - 23-08-2019 10:35

Mam problem, posiadam fp rozrywkowy kilkadziesiąt tys like i co tydzień dostaje Shadow bana, zasięgi lecą do 0. Dodawalem 5-3 posty dziennie, czyli normalnie i gdy zasięg wyskoczy na ponad milion w ciągu tygodnia to zaraz jest ban. Bedzie tak zawsze dopóki nie kupię reklamy? Przecież to jest bez sensu, nie da się go normalnie rozwijać bo to już chyba 4 ban w 2 miesiące.


RE: ban na fanpage co tydzień - bepol - 23-08-2019 14:13

A zawartością postów nie uraziłeś facebookowych wartości?


RE: ban na fanpage co tydzień - mateusz2045 - 23-08-2019 17:15

(23-08-2019 14:13)bepol napisał(a):  A zawartością postów nie uraziłeś facebookowych wartości?

niee, wygląda na to, że fb ma ból dupska o to, że nie kupowałem reklamy i chcą za wszelką ceną mi ją wcisnąć


RE: ban na fanpage co tydzień - transformice100 - 23-08-2019 17:30

A czy kupowałeś kiedykolwiek reklamę na fp? Gdzieś kiedyś przeczytałem, że jeśli raz to się zrobi to potem Fb będzie wywierał na Tobie żebyś kupował regularnie SexSex


RE: ban na fanpage co tydzień - mateusz2045 - 23-08-2019 17:38

(23-08-2019 17:30)transformice100 napisał(a):  A czy kupowałeś kiedykolwiek reklamę na fp? Gdzieś kiedyś przeczytałem, że jeśli raz to się zrobi to potem Fb będzie wywierał na Tobie żebyś kupował regularnie SexSex

moze jakoś na początku ale to 2-3 lata temu


RE: ban na fanpage co tydzień - Dante_/ - 23-08-2019 19:21

Cukierberg na 100% wybrał Twój FanPage spośród innych stron, które są na Facebook'u i uznał "To teraz temu spie***limy FanPage" Lol

Coś zrobiłeś źle i dostałeś "karę", dużo jest zmiennych na Facebook'u, jeżeli nie podporządkujesz się im to jesteś "karany".
Kiedyś ludzie uważali, że link w post'cie zmniejsza zasięgi, a teraz uważają, że nawoływanie do reakcji na post tj. zostawienie like albo udostępnienie posta jest "be".

My jako osoby trzecie możemy tylko zgadywać i podawać "przykłady", ponieważ nie wiemy jakie posty udostępniałeś, jak wygląda Twój FanPage, etc. ( żebyś nie zrozumiał mnie źle, ale nie namawiam Ciebie do udostępnienia Twojego FanPage, po prostu "chcę dać Tobie do myślenia" ).

@Edit
Przypominam, Facebook to jest prywatna firma, więc musisz grać na ich podwórku według ich zasad, a jak nie to ...


RE: ban na fanpage co tydzień - mateusz2045 - 24-08-2019 10:18

(23-08-2019 19:21)Dante_/ napisał(a):  Cukierberg na 100% wybrał Twój FanPage spośród innych stron, które są na Facebook'u i uznał "To teraz temu spie***limy FanPage" Lol

Coś zrobiłeś źle i dostałeś "karę", dużo jest zmiennych na Facebook'u, jeżeli nie podporządkujesz się im to jesteś "karany".
Kiedyś ludzie uważali, że link w post'cie zmniejsza zasięgi, a teraz uważają, że nawoływanie do reakcji na post tj. zostawienie like albo udostępnienie posta jest "be".

My jako osoby trzecie możemy tylko zgadywać i podawać "przykłady", ponieważ nie wiemy jakie posty udostępniałeś, jak wygląda Twój FanPage, etc. ( żebyś nie zrozumiał mnie źle, ale nie namawiam Ciebie do udostępnienia Twojego FanPage, po prostu "chcę dać Tobie do myślenia" ).

@Edit
Przypominam, Facebook to jest prywatna firma, więc musisz grać na ich podwórku według ich zasad, a jak nie to ...

Jeśli chodzi o treść no to nie powinno być problemu, biorę głównie popularne filmiki/zdjęcia które latają po fejsie i jest ich pełno, są to typowo śmieszne filmiki, tak jak u każdego