Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co zrobicie z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co zrobicie z nagrodami? (/Temat-Rozwiazane-Co-zrobicie-z-nagrodami-164)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Co zrobicie z nagrodami? - Mariolars - 29-11-2009 00:22

Nie polecam przejściówek lepiej kupić konkretnie kabel i spać spokojnie, ale więcej trzeba wybulić.


RE: Co zrobicie z nagrodami? - cansis - 29-11-2009 10:29

To jest oryginalna ładowarka od PSP

http://img7.imageshack.us/img7/7264/psp13u.jpg

wystarczy wymienić ten kabel po lewej na zdjęciu i rybi
(taki kabel jest często przy zasilaczu do drukarek HP i wielu innych sprzętach które można znaleźć w każdym domu)


RE: Co zrobicie z nagrodami? - Mrowa91 - 18-12-2009 20:02

jak zbiore na PSP i wygram to oczywiscie bedzie do mojego uzytku Big Grin


RE: Co zrobicie z nagrodami? - magik1907 - 18-12-2009 20:07

jak dostane PSa3 to moze uda mi sie opchnąć tego slima za jednego kafla


RE: Co zrobicie z nagrodami? - WojaS_PL - 18-12-2009 20:18

Ja jak dostanę Wii to je pierw przerobie następnie sprzedam i kupię używane PS3, niekoniecznie Slim, Fat też może być ;P


RE: Co zrobicie z nagrodami? - Kilol - 18-12-2009 20:20

A ja nigdy nie sprzedam swojej narody, a przede wszystkim z Lockerz.Tongue Będę oczywiście z niej
korzystać.


RE: Co zrobicie z nagrodami? - WojaS_PL - 18-12-2009 20:33

No w sumie to nie sprzedawałbym tego Wii tak od razu, pograłbym trochę na niej bo to będzie mój pierwszy styk z tą konsolą ;D Ale i tak będe miał zamiar kupić za niego PS3 ;P


RE: Co zrobicie z nagrodami? - Jukka - 18-12-2009 20:57

Ja będę kupowac na restocku PSP a potem będę myśleć o aparacie albo o ipod touch 32 GB


RE: Co zrobicie z nagrodami? - Zythus - 18-12-2009 21:10

Narazie czekam na styczniowy restock - zamierzam wziąć PSP. Jednak, jeżeli uda mi się dozbierać punkty do Ipod Touch 8 GB, to wezmę Ipoda.
1 cel - PSP
2 cel - Ipod
Jak zwinę PSP, to będę grał, jak zwinę jeszcze Ipoda to sprzedam PSP i zaczne zbierać kase na kompa Smile


RE: Co zrobicie z nagrodami? - Morgoth14 - 18-12-2009 21:13

Oczywiście biorę PSP. Jednak nie wiem co z nim zrobię... Prawdopodobnie sprzedam ponieważ już miałem taką zabawkę a więcej pkt nie mam.