Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wypłacanie pieniędzy ze Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wypłacanie pieniędzy ze Steam (/Temat-wyplacanie-pieniedzy-ze-Steam-163900)



wypłacanie pieniędzy ze Steam - semunot - 15-08-2019 08:18

Przekonałem się, że sprzedaż skórek CS:GO to świetny sposób na zarobienie szybkiej gotówki ze Steam. Ponieważ nie możesz wypłacać pieniędzy bezpośrednio z portfela, możesz kupować popularne skórki CS: GO i sprzedawać je na platformach specjalnie do tego zaprojektowanych. W tej chwili, po przeczytaniu wielu recenzji, myślę o DMarket i ich stronie ze skiny do CS:GO, która ma niskie ceny, co oznacza, że moje dochody będą znacznie niższe niż oczekiwano, ponieważ nie tylko będę musiał sprzedawać moje skórki taniej niż na na Steam Marketplace, ale za każdą sprzedaż muszę zapłacić prowizję. Daj mi znać, czy są lepsze sposoby wypłacania pieniędzy z portfela Steam lub jest to najlepsze, co mogę zrobić (nie oferuj sprzedaży skór bezpośrednio).


wypłacanie pieniędzy ze Steam - Hybrid1990 - 15-08-2019 08:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.