Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) (/Temat-LoveBTC-Aplikacja-Android-FAUCET-163884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - grzego44 - 25-08-2019 17:00

U mnie działa to nawet spoko są tam jeszcze jakieś niedociągniecia ale dzisiaj na koncie 0,00010045

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 26-08-2019 00:01

Już kolejny raz po wylosowaniu 1500sat nie zostały one dodane do konta. Sytuacja cały czas się powtarza również na niższych stawkach.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 26-08-2019 10:15

ravsky powiedz jak klikasz yes of course to wyświetla się już please wait ? podejrzewam że tak i jak klikasz wtedy ekran zostaje zerwane połączenie z bazą danych.
Radekx, zamula hmm ? dziwne
Star, tutaj też podejrzewam że podwajanie nagrody przerywa połączenie z bazą.
Patryk, w przypadku galaxy błąd który wysłałeś to brak pamięci by uruchomić apke aczkolwiek podejrzewam że już była ona odpalona i zminimalizowana po czym uruchomiłeś ją ponownie.

Dobra, nie ma na co czekać biorę się za zmianę bazy danych to wyeliminuje większość problemów z apką, znam już chyba wszystkie błędy wiec przy okazji je wyeliminuje 3 dni i 3 noce nie spałem i klikałem na 5 urządzeniach co pozwoliło mi sprawdzić wszystko i teraz pojdzie jak z płatka ale potrwa to kilka dni na pewno.
Zatem zabieram się za prace podrzucę w pierwszej kolejności aktualizacje z naprawionymi spinami, komu apka działa to bawimy się dalej komu nie muszę poprosić o Cierpliwość.
Jak już wszystko naprawię polecą pierwsze wypłaty.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 26-08-2019 16:59

(26-08-2019 10:15)mcraft napisał(a):  ravsky powiedz jak klikasz yes of course to wyświetla się już please wait ? podejrzewam że tak i jak klikasz wtedy ekran zostaje zerwane połączenie z bazą danych.
Radekx, zamula hmm ? dziwne
Star, tutaj też podejrzewam że podwajanie nagrody przerywa połączenie z bazą.
Patryk, w przypadku galaxy błąd który wysłałeś to brak pamięci by uruchomić apke aczkolwiek podejrzewam że już była ona odpalona i zminimalizowana po czym uruchomiłeś ją ponownie.

Dobra, nie ma na co czekać biorę się za zmianę bazy danych to wyeliminuje większość problemów z apką, znam już chyba wszystkie błędy wiec przy okazji je wyeliminuje 3 dni i 3 noce nie spałem i klikałem na 5 urządzeniach co pozwoliło mi sprawdzić wszystko i teraz pojdzie jak z płatka ale potrwa to kilka dni na pewno.
Zatem zabieram się za prace podrzucę w pierwszej kolejności aktualizacje z naprawionymi spinami, komu apka działa to bawimy się dalej komu nie muszę poprosić o Cierpliwość.
Jak już wszystko naprawię polecą pierwsze wypłaty.
Apka po wyświetlenia tego komunikatu sama się restartuje do panelu logowania


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 26-08-2019 17:36

w takim razie zamknij ją, uruchom na nowo i powiedz czy poszło jak nie daj przy okazji info o sprzęcie.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 26-08-2019 19:08

Próbowałem wielokrotnie a najlepsze jest to że jak zakładam konto przechodzi rejestrację i wywali błąd to na to założone konto nie mogę się zalogować tak jak by go w ogóle nie założyl no i jest komunikat że nazwa użytkownika nie istnieje. A telefon to Galaxy S4 GT-I9515 wersja androida 5.0.1
A jak tam z Honor 8x bo nadal nie działa.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 27-08-2019 13:51

Muszę kliknąć zanim pojawi sie please wait loading wtedy doda mi sat do salds. Jeżeli kliknę po tym jak zniknie już ten komunikat to nie dodaje nic do konta.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 28-08-2019 10:54

Dziś apka wyrzuca przy próbie logowania.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 28-08-2019 17:25

Wiem wiem, jestem na bierząco cały czas przed lapkiem i przy tel staram się to zrobić.

Uuuuu tu widzę się bany posypały ehhh no tak earningapps, no to znów dodatkowa robota ehh

Dobra, ogłaszam mam nadzieje krótką przerwę techniczną ! Wracamy niedługo bez errorów i z podwójnym kopytkiem.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Gravity - 29-08-2019 03:49

U mnie jest taka sytuacja, że gdy próbowałem się zarejestrować i podałem wszystkie dane to pierwsza próba zalogowania była poprawna tzn. załadował się główny ekran lecz po chwili wywaliło aplikację i nie mogę się już znowu zalogować bo piszę że nie ma takiego użytkownika. Zarejestrować znowu także nie mogę bo wywala za każdym razem 'Please fill out all forms' chociaż mam wszystko wypisane xD. E-mail też nie przyszedł.