Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) (/Temat-LoveBTC-Aplikacja-Android-FAUCET-163884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 14-08-2019 12:57

Witam, chciałbym podzielić się z wami nową Aplikacją "LoveBTC", jest to aplikacja typu Faucet dzięki której możecie za darmo otrzymywać BTC.
Aktualnie aplikacja ma dostępne dwie opcje zbierania satoshi
1. Hourly Claim - Do 3000SAT co godzinę.
2. Bonus Claim - Do 100SAT bez czekania.
Wymienione stawki są stawkami początkowymi tzn. że z czasem wzrosną ale na pewno nie zmaleją!
Jest również trzecia opcja "Slot Machine", która aktualnie jest wyłączona natomiast już niebawem będzie można dzięki niej zwiększyć lub też zmniejszyć swoje saldo jak to bywa z maszynami Smile

Aplikacja posiada również system refów za każdą osobę która wpisze Twoją nazwę użytkownika otrzymujesz 250sat + 25% za każdy Hourly Claim, ponadto ref system został wzbogacony o "SPADY" co oznacza że osoby które nie wpiszą nazwy polecającego mogą trafić na twoją listę poleconych.

To by na tą chwilę chyba było wszystko, przy każdej aktualizacji apki wpis również będzie aktualizowany.
Aktualnie jeszcze aplikacja nie jest promowana, ten wpis jest pierwszą publikacją aplikacji dając użytkownikom forum szanse na zdobycie poleconych jako pierwszym.

Aha, pamiętajcie że banerek reklamowy znajdujący się pod saldem w górnej części apki, lubi czuć ciepło waszych palców! Czuły dotyk który zajmie wam sekundę znacznie przyśpieszy wzrost aktualnych stawek.
Dodatkowo jeśli macanko będzie częste dorzucony zostanie również jakiś bonusik za tę czynność.

UWAGA!: APLIKACJA JEST W NADAL W FAZIE TESTÓW LICZĘ MOCNO NA WASZĄ POMOC, JEŚLI NAPOTKASZ JAKIEŚ BŁĘDY CZY COKOLWIEK CO UTRUDNIA ZBIERANIE COINÓW PROSZĘ NAPISZ O TYM W ODPOWIEDZI POD WPISEM DORZUCAJĄC SS'A.

POBIERZ APLIKACJĘ


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Drum43 - 14-08-2019 13:33

Pobrałem , sprawdzam.
Wpisałem mcraft jako referal ale nie wykryło?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 14-08-2019 13:42

Kliknełem na sign in i wyskakuję:
[Obrazek: Screenshot-2019-08-14-14-38-30-526-com-a...toolki.png]

Chyba nie powinno się wyświetlać.

Jak kolega powyżej. Jakiś twój login w apk?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Drum43 - 14-08-2019 13:45

(14-08-2019 13:42)ravsk8 napisał(a):  Kliknełem na sign in i wyskakuję:
[Obrazek: Screenshot-2019-08-14-14-38-30-526-com-a...toolki.png]

Chyba nie powinno się wyświetlać.

Mi zainstalowało normalnie.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 14-08-2019 13:48

Zainstalowałem też normalnie. W aplikacji wyskakuje. Jak dla mnie to błąd więc zgłaszam.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 14-08-2019 13:58

(14-08-2019 13:42)ravsk8 napisał(a):  Kliknełem na sign in i wyskakuję:
[Obrazek: Screenshot-2019-08-14-14-38-30-526-com-a...toolki.png]

Chyba nie powinno się wyświetlać.

Jak kolega powyżej. Jakiś twój login w apk?

Faktycznie nie powinno, klikając sign in pola username i password byly puste ?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - ravsk8 - 14-08-2019 14:07

Tak dokładnie były puste.

Kolejny może mało istotny ale jest. Po kliknięciu w "LOVE EARN BTC" lub kod qr wyskakuje:

[Obrazek: IMG-20190814-151627.jpg]

Też detal ale jest Wink
Po zebraniu BTC zamiast 0,00... Mamy liczbę całkowitą. No raczej tak szybko nie zebrałem 212 btcWink Po ponownym uruchomieniu znów jest ok.


[Obrazek: Screenshot-2019-08-14-15-36-43-106-com-a...toolki.png]



[Obrazek: Screenshot-2019-08-14-15-41-02-768-com-a...toolki.png]


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 14-08-2019 15:30

No a ja mam taki problem że jak chcę otworzyć aplikacje to po kliknięciu w ikone odrazu ja zamyka miał ktoś taki problem?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 14-08-2019 16:06

(14-08-2019 15:30)patryk6176 napisał(a):  No a ja mam taki problem że jak chcę otworzyć aplikacje to po kliknięciu w ikone odrazu ja zamyka miał ktoś taki problem?
Tak ja na jednym z testowanych urządzeń miałem ten problem fajnie że się powtórzył będę mógł szybciej znaleźć przyczynę.

Na jakim urządzeniu próbujesz uruchomić apke i jaka wersja androida ?

Jeśli ktoś również ma taki problem proszę o podanie modelu oraz wersji androida

Co do błędu logowania tzn, zajęty login oraz puste pola oraz QRcode już naprawione natomiast będzie to widoczne przy kolejnej aktualizacji na tą chwilę czekam na kolejne błędy żeby zrobić jak najwięcej przed wrzuceniem aktualizacji


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - MrSlasher - 14-08-2019 16:12

Jakoś się udało zarejestrować pomimo 3 błędów, ale niestety nie da się z niej normalnie korzystać. Jeszcze dużo pracy przed tobą ale zapowiada się fajnie