Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zmiane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na zmiane (/Temat-Pomysl-na-zmiane-163879)

Strony: 1 2


Pomysł na zmiane - jg2pmd - 14-08-2019 07:38

Mam pomysł na zmiane na forum. Aby moderatorzy nie mieli awatarów i sygnatur z mordercami mierzącymi bronią i nie nawoływali do zabijania kogokolwiek.


RE: Pomysł na zmiane - twardy - 14-08-2019 09:24

Uwazaj bo lewakow tutaj banuja.


RE: Pomysł na zmiane - jg2pmd - 14-08-2019 09:32

Nie wiem czy chce się zniżać do poziomu polaryzacji społecznej niebiescy vs czerwoni, ale terminy lewaki/prawaki nijak ma się do dzisiejszej socjaldemokratycznej rzeczywistości napędzanej kapitalistycznym mitem o (jakże wolnych) jednostkach. Wskakuje w ten mechanizm każdy czy to lewak czy prawak i to z uśmiechem na twarzy.


RE: Pomysł na zmiane - Dante_/ - 14-08-2019 14:07

Witamy użytkownika, który wyznaje zasadę, że przez gry, w których się strzela są strzelaniny w prawdziwym życiu.


RE: Pomysł na zmiane - MilanFan - 14-08-2019 14:09

Spójrzcie na jego nick, a później zastanówcie się czy pisze on to na poważnie Big Grin


RE: Pomysł na zmiane - jg2pmd - 14-08-2019 14:17

(14-08-2019 14:07)Dante_/ napisał(a):  Witamy użytkownika, który wyznaje zasadę, że przez gry, w których się strzela są strzelaniny w prawdziwym życiu.

Masz właśnie przyklady w Norwegii, Brevik cwiczyl swoj refleks w grach, przynajmniej tak piszą. Nie obchodzi mnie co sie dzieje przez gry, to nie jest o tym temat. ten temat jest o tym że osoba reprezentująca forum robi sobie jaja z mordu i ma podpis "smierc lewakom".


RE: Pomysł na zmiane - TheKing - 14-08-2019 14:23

(14-08-2019 14:17)jg2pmd napisał(a):  Masz właśnie przyklady w Norwegii, Brevik cwiczyl swoj refleks w grach, przynajmniej tak piszą. Nie obchodzi mnie co sie dzieje przez gry, to nie jest o tym temat. ten temat jest o tym że osoba reprezentująca forum robi sobie jaja z mordu i ma podpis "smierc lewakom".

Naziści też grali w gry przed wojną, straszna rzecz


RE: Pomysł na zmiane - jg2pmd - 14-08-2019 14:25

Gry to nie jest temat tego tematu!!!!


RE: Pomysł na zmiane - Dante_/ - 14-08-2019 14:28

Nie unoś się tak, bo jeszcze będziesz zły jak Pan Breivik.
Jeżeli boli Ciebie wewnątrz, że ktoś ustawi sobie taki, a nie inny avatar/sygnaturkę to jest na to sposób, a dokładniej to wyjście z forum.

Nick masz jg2pmd ( na pewno nie nawiązując do memów ), ale o Pana Breivika to się czepiasz.


RE: Pomysł na zmiane - Zaperr44 - 14-08-2019 14:32

Nie mówiąć już o tym że koleś to troll to śmieszy mnie to, że najczęsciej zmiany narzucają świeżaki którzy ledwo co dopiero dołączyli do forum beka