Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? (/Temat-Czy-wiesz-dlaczego-google-moze-nie-indeksowac-moich-linkow-163863)



Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - HardCoreSex - 13-08-2019 12:17

Cześć ! Czekałem na Twoją odpowiedź na mój wątek.
Mam problem, w zasadzie taki jak nazwa tematu -
google nie indeksuje moich linków, sprawdzam z Google Search Console.

Więc po krótce:
1. Założyłem stronę informacyjną.
2. Wordpress, fajny theme, wtyczki min. Yoast. Także mapa jest.
3. Dodano to Search Console i Analitycs.
4. Napisałem 1 posta (wiem, mało.)
5. Wykupiłem katalogowanie - zindeksowało 442 linki z jednej strony.
6. Porobiłem ręcznie profile na socialach i tam podlinkowałem (łącznie 20)
7. Wrzuciłem do indexera - Gindex.

8. Czekam już miesiąc i nic.
Wiem że na dłuższy czas oczekiwania ma wpływ to, iż strona jest nowa i ma tylko jednego posta, ale jednak tamto katologowanie poszło po niecałych 2 tygodniach.

Wiesz może jaki jest powód? Co powinienem zrobić?
Napisz proszę, poniżej.


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - jg2pmd - 13-08-2019 12:57

moze cos na stronie w plikach robots.txt masdz nie tak... albo w samym WP..

[Obrazek: How-to-Discourage-Search-Engines-from-In...x676-2.jpg]


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - HardCoreSex - 13-08-2019 13:04

Zawartość robots mam taką:

User-agent: *
Disallow:

Opcja: Proś wyszukiwarki o nieindeksowanie tej witryny
Jest odznaczona

Więc nadal problem zostaje nierozwiązany :/


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - Oskarqq - 13-08-2019 13:07

Jeśli dobrze rozumiem, nie indeksuje Ci linków zew. do Twojego serwisu tak? W takim wypadku nic nie możesz zrobić, tylko czekać. Sprawdź tylko czy dobre urle wkleiłeś i tyle.


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - precell - 13-08-2019 13:28

O to sugerowany powód :-)
https://www.seostation.pl/wiedza/google-znowu-ma-problem-z-indeksowaniem-nowych-tresci

Aczkolwiek moja stosunkowo nowa strona indeksuje się na bieżąco.


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - HardCoreSex - 13-08-2019 14:30

@Oskarqq
Tak, dokładnie tak. Wszystko dobrze wklejone, nie zaindeksowało nawet jednego.

@precell
Oooo! Super info. W takim razie nic, tylko czekać.
Może międzyczasie zakupię jakąś istniejącą domenę i tam coś podziałam.

Tak awaryjnie się tylko zapytam,
kiedy tworze profil na socialu, załóżmy na youtube czy insta - to wystarczy wkleić link tylko w profilu?
Czy trzeba napisać post i tam dodać linka?


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - Oskarqq - 13-08-2019 16:12

@[HardCoreSex] Z punktu SEO w ogóle nie jest to ważne, sociale służą to przekierowania ruchu z sociali na www, więc najlepiej w profilu + w postach.


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - Shadecaster2 - 13-08-2019 16:14

Z instagrama tak czy siak nie będziesz miał linka i z yt chyba też


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - HardCoreSex - 13-08-2019 17:51

Super ! Dzięki wielkie chłopaki za naprowadzenie mnie, baaardzo mi pomogliście ! Heart


RE: Czy wiesz, dlaczego google może nie indeksować moich linków? - maxcyrek - 15-09-2019 18:30

Po prostu dodaj stronę do search console https://search.google.com/search-console/ wyszukaj stronę tam i prześlij do indeksu. Jeśli coś będzie nie tak dostaniesz informacje co poprawić.