Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage z fake konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage z fake konta (/Temat-Fanpage-z-fake-konta-163804)



Fanpage z fake konta - frostdiacon - 08-08-2019 19:41

Hej,
Jakiś czas temu założyłem fake konto pod jeden z biznesów i wszystko ładnie pięknie się rozwijało. Pomimo kilkukrotnych blokad kont mam do dzisiaj i jest super bo mam tam same branżowe kontakty, już kilka tysi ich. Natomiast chciałbym utworzyć na jego bazie profil firmowy żeby jeszcze bardziej wykorzystywać potencjał jego. I tutaj pojawiają się schodki. Spróbowałem to zrobić ok 3-4 tygodnie temu i dostałem bana, musiałem odwieszać konto poprzez zdjęcia itp. Od tamtej pory boje się spróbować ponownie.
Jak myślicie, fb uwziął się na dobre ? Czy po jakimś czasie odblokuje mi tę funkcję.
Inna sprawa czy mogę jakoś podnieść rangę tego konta? Póki co mam wrażenie, że treści przeze mnie publikowane praktycznie nigdzie nie docierają, mam szczątkowe reakcje.
Z góry dzięki


RE: Fanpage z fake konta - mysc - 08-08-2019 21:28

Nie dostałeś bana - tylko weryfikację. Ban to dezaktywacja konta Smile

Może być mnóstwo przyczyn takiego stanu rzeczy - chociażby logowanie z innego urządzenia/IP niż zwykle. FB w takich sytuacjach może nałożyć weryfikację żeby sprawdzić czy to faktycznie Ty wykonujesz tą czynność, czy też spamer-złodziej. Temat rzeka z tymi weryfikacjami... ;/

Jeśli od tego czasu minęły już 3-4 tygodnie, moim zdaniem nie masz na co czekać. Bana raczej na pewno nie dostaniesz za próbę stworzenia FP na bazie konta - co najwyżej może się nie udać. Zwróć też uwagę, że jeśli dostaniesz bana na konto ZANIM wygenerujesz na jego podstawie FP, stracisz wszystko. Także bezpieczniej i korzystniej będzie ten FP stworzyć szybciej, niż później - bo żadne zaplecze na FB nie jest stabilne, zwłaszcza fake konta.

BTW. Najczęstsza przyczyna jakichkolwiek błędów przy zamianie, to blokada konta (związana z czymkolwiek - np. zapraszaniem do grup) na FB. By konto nadawało się do zamiany, powinno być "wolne" od blokad. W przypadku błędów, zaleca się ponowną próbę po 24h – tyle najczęściej trwają blokady Smile