Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
crypto-world - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: crypto-world (/Temat-crypto-world-163796)



crypto-world - ddd332 - 07-08-2019 22:06

Witam dzisiaj znalazłem w sieci program, który jest zarejestrowany od 2016 r,w wielkiej brytanii.
Firma zajmuje się miningiem, z wysoką częstotliwością wydobywają bitcoiny, bo są powiązani z alt- górnikiem. Tak mi napisali!

Znacie to? czy pierwszy raz?


RE: crypto-world - CzaHa9017 - 17-08-2019 13:33

Wpłaciłem 10$ przyszło do wypłaty po uzyskaniu 20$ no i czekam na wpłatę i podejrzewam że poczekam bardzo długo po napisaniu do stafu jedna osoba pisze że kasa powinna być po 5 min na koncie kolejna osoba mówi żeby cierpliwie czekać bo wypłata będzie zrobiona.

Sprawdzając stronę powstała w tym roku w czerwcu więc raczej ten 2016r. to fake oraz adres który podany jest na stronie taka firma w takim miejscu nie istnieje. Serwer w Vietnamie więc nie wróże nikomu zarobków na tej stronie.
To takie moje osobiste obserwacje ale raczej nie polecam nikomu.