Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy uda mi się odzyskać konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Czy uda mi się odzyskać konto? (/Temat-Czy-uda-mi-sie-odzyskac-konto-163792)



Czy uda mi się odzyskać konto? - kornik36 - 07-08-2019 18:37

Mam konto osbiste na instagramie od 2016 roku. Zgromadziłem tam ok. 18 000 obserwujących.
W ostatnim czasie ustawiłem konto jako prywatne, podlinkowałem je w kilku miejscach w necie i w 3 dni przybyło mi 700 osób które wysłały prośbę o zaakceptowanie. Niestety wyskoczyła blokada. Sad

[Obrazek: Screenshot-2019-08-07-19-25-44-01.png]

Wysłałem formularz z prośbą o sprawdzenie. Ale czy komuś udało się odzyskać konto po takim czymś? Ewentualnie czy jest jeszcze jakiś ratunek? Miałem tam parę postów i relacji wrzuconych z przed lat więc szkoda mi konta. Sad


RE: Czy uda mi się odzyskać konto? - Isabella1970 - 02-12-2019 11:43

700 osób w 3 dni...? no, no... nie dziwię się zatem, skąd blokada.
Myślę, że nic poza wysłaniem formularza zrobić nie możesz. Z tego co wiem, ciężko jest odzyskać dostęp do konta na insta. Przykro mi.


RE: Czy uda mi się odzyskać konto? - KaRoLeK535 - 05-12-2019 23:22

Nooo 700 w 3 dni to rzeczywiście przeginka Bot odrazu zauważył kurde może być ciężko ale próbuj pisać ( np. piszesz że to był raid na twoje konto bla bla trzeba znaleźć sensowną wymówkę ale ciężko będzie).