Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl (/Temat-Porownywarka-pozyczek-pozabankowych-z-domena-CreditLoan-pl-163785)

Strony: 1 2


Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - kokos765 - 07-08-2019 10:17

1.Nazwa przedmiotu : Domena CreditLoan + szablon wordpress z skryptem porównywarki pożyczek/chwilówek
2.Opis przedmiotu : Sprzedam domenę z szablonem można zobaczyć https://creditloan.pl/ - wszystko oparte na wordpressie i proste w zarządzaniu, możliwość rozbudowy na własną rękę, nie ma mozliwosci uzycia skryptu na kilku stronach - objęty jest licencją wieczystą na jeden kod Smile
3.Zdjęcia :live: https://creditloan.pl/
4.Kontakt : priv lub [email protected]
5.Cena : 800 do nego
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - nunek07 - 14-08-2019 08:30

Czy strona była jakoś reklamowana/pozycjonowana? Zarobiła coś, czy to 'golas'?


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - Oskarqq - 14-08-2019 09:26

W Webarchive można sprawdzić, że na początku było to biuro kredytowe, gdy zmieniło się w porównywarkę wszystko pękło Smile Cenna 800zł jest totalnie z dupy, bo warta jest może z 20zł. Skrypt ogólnodostępny w necie.
Poniżej screeny z ahrefsa i senuto. Odsyłające domeny to pkt, biznesfinder, zarabiam i jakiś syf (dofollow z zarabiam i tego syfu).

[Obrazek: OB8DkFW.png]

[Obrazek: DPYzp6D.png]

[Obrazek: 7FGLYfl.png]


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - kokos765 - 14-08-2019 10:16

(14-08-2019 09:26)Oskarqq napisał(a):  W Webarchive można sprawdzić, że na początku było to biuro kredytowe, gdy zmieniło się w porównywarkę wszystko pękło Smile Cenna 800zł jest totalnie z dupy, bo warta jest może z 20zł. Skrypt ogólnodostępny w necie.
Poniżej screeny z ahrefsa i senuto. Odsyłające domeny to pkt, biznesfinder, zarabiam i jakiś syf (dofollow z zarabiam i tego syfu).

[Obrazek: OB8DkFW.png]

[Obrazek: DPYzp6D.png]

[Obrazek: 7FGLYfl.png]

Skrypt ogólnodostępny w necie? Zatem prosze go pokazać Smile
Cena napisałam ,że do nego, "z dupy" to jest Twoja analiza kolego.

Za 20zł nikt takiej strony nie odda, smiechu warte Big Grin
Ale chętnie za 20zł kupię od Ciebie taki design z skryptem, proszę o pw jezeli takie masz panie mądralo.


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - Oskarqq - 14-08-2019 11:50

@[kokos765] Pierwszy lepszy i najłatwiejszy przykład - FireAds, za darmo możesz wygenerować sobie takiego lp >.<
Masz darmowe widgety porównywarek pożyczkowych, wtyczki na wordpress.... I tak dalej i dalej. Nawet płatne całe serwisy z gotową porównarką kosztują od 150zł, z domeną i hostingiem.
Moja analiza jest z dupy, dobrze. To powiedz mi co jest tutaj warte 800zł? Bo jak dla mnie to tutaj sprzedajesz jedynie skrypt, bo domena jest bezwartościowa. Całe 5 domen zwrotnych i 3 linki dofollow, z tego co pamiętam to 2 z zarabiam.com xD.
Chętnie sprzedam Ci takie rzeczy za 20zł, mało tego, w tydzień mogę ze 100 zrobić różnych szablonów i dać ten sam skrypt, to i 2000zł wyjdzie Smile Chętny?


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - kokos765 - 14-08-2019 12:26

"FireAds, za darmo możesz wygenerować sobie takiego lp >.< "
Oczywiscie, z tym ze moj skrypt nie opiera sie o fireads i mozna dodawac link z dowolnego systemu partnerskiego - co daje wieksze mozliwosci dodawania ofert.

"Nawet płatne całe serwisy z gotową porównarką kosztują od 150zł, z domeną i hostingiem."
Tak? Te z allegro? >_<

"To powiedz mi co jest tutaj warte 800zł?"
Robocizna Smile

"Chętnie sprzedam Ci takie rzeczy za 20zł"
Poprosze o oferte nizej jak takiś cwany Smile


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - Oskarqq - 14-08-2019 12:49

No to odłóżmy FireAdsy na bok i skorzystajmy z DARMOWEGO widgetu porównywarki pożyczek. Też możesz wkleić co chcesz >.<
Sorry, ale za taki szablon w życiu bym nie zapłacił.
Naśmiewam się z tego, że za 20zł bym takie coś robił, bo jest to kilkanaście minut roboty. Jeśli miałbym coś takiego sprzedawać masowo, to by się opłacało. Przy jednej robocie oczywiście nie. Z punktu widzenia biznesowego, nie ma tu nic, co byłoby warte powyżej tych 20zł. Stworzenie takiego szablonu, to jest godzina pracy osoby, która nie potrafi programować, ale przeszła jakikolwiek kurs programowania. Myślę, że struktura by nawet mogła wyglądać lepiej, cału kod to jeden wielki div>div>div>div.
Nie zabrałbym się za taką robotę, bo nie chciałbym być z tym kojarzony i tyle. Nie rozumiem co jest takie trudne. Wpisz sobie w google widget porównywarka pożyczek -> masz skrypt. Przejdź kurs z html+css na freecodecamacademy.org i stworzysz lepszy szablon. Nie musisz nawet używać wordpressa.


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - kokos765 - 14-08-2019 12:55

To chyba mieszkasz w indiach, albo należysz do januszy biznesu. Nikt takiej strony za 20zł nie zrobi.
Pozdrawiam i kończę dyskusję z Tobą bo nie lubie takich cwaniaczków, mądry w gębie.

Ale jak będę miała za dużo zleceń chętnie zlece Ci takie rzeczy za 20zł Wink


":Wpisz sobie w google widget porównywarka pożyczek" - oj google nic takiego nie widzi (za darmo ani za 20zł) Sad


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - Oskarqq - 14-08-2019 13:02

Nie ma problemu, ja wyraziłem tylko opinię i życzę Ci, byś znalazł klienta na to. Ktoś kto zaczyna się dopiero uczyć, myślę że chętnie za 20zł coś takiego by zrobił. Jeśli spojrzałbyś na Twój serwis na zimno, myślę że też doszedłbyś do wniosku, że Twoja cena jest z kosmosu.
Fajnie, że zrobiłeś wszystko sam, ale są na to gotowce, które nie różnią się w działaniu od Twojego, dlatego też czemu ktoś miałby za to płacić 800zł?
Nie piszę tu po to, by Cię obrazić, tylko piszę fakty. Strona wygląda jak wygląda i staram się być obiektywny.
Osobiście tak jak mówisz, nie zrobiłbym takiej strony za 20zł, mało tego, w ogóle nie robię stron, ale uczyłem się frontendu po to by programować, a skończyłem w SEO, także jestem wstanie, przy takim małym serwisie, stwierdzić czy jest ta strona coś warta czy nie.
Podsumuje jeszcze raz:
1. Z punktu seo domena nic nie warta, żadnej pożądanej historii ona nie ma i nie generuje żadnego ruchu.
2. Skrypt na podobnej zasadzie dostępny za darmo.
3. Szablon niskich lotów i lepiej stworzyć go od nowa, niż przerabiać ten, aktualnie w html5 masz dużo więcej możliwości niż pakowanie wszystkiego w divy.
Pozdrawiam i powodzenia.

edit. @[kokos765] Ja nie jestem Twoją konkurencją, nie zajmuje się w ogóle tą branżą. Po prostu rzeczowo pokazałem, że ta cena jest totalnie bez sensu. Nie wiem po co miałby ktoś płacić jakikolwiek pieniądz za coś, co może sam w internecie poszukać i tyle.


RE: Porównywarka pożyczek pozabankowych z domeną CreditLoan.pl - Dante_/ - 14-08-2019 13:18

Według mnie 20pln ( za mało ) i 800pln ( za dużo ) to kwoty, które nie powinny tutaj paść.
*wiem, że 800pln to do negocjacji, ale 800pln to punkt zaczepienia od którego będą toczyły się negocjacje*

https://www.google.com/search?q=wordpress%20widget%20loan%20comparison

@Edit
Nie mam zamiaru się kłócić, tak jak to miało już tu miejsce, tylko chciałbym zwrócić "uwagę", że za darmo albo małą ilość $ można trafić coś lepszego ( liczę się z tym, że będzie trzeba przetłumaczyć ).

@Edit2
Znalazłem teraz, że bankier.pl w swoim programie partnerskim udostępnia widget'y pod porównywarkę fiszek, pożyczek, etc.

@Edit3 ( @[kokos765] )
Jaka konkurencja? Przykłady widget'ów, theme, etc. z stron z google, nie rozumiem jaka tu konkurencja. To jest proste tłumaczenie, że to nie jest tyle wart.