Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię Konto na EXSITE.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię Konto na EXSITE.PL (/Temat-Kupie-Konto-na-EXSITE-PL-16378)



Kupię Konto na EXSITE.PL - Dareczek13 - 10-11-2010 16:05

Witam ,
Jak w temacie, chciałbym kupic konto na znanym polskim warezie "www.exsite.pl". Rzecz w tym, ze nie chodzi mi o byle jakie konto zrobione przed chwilą, ale o konto "TRIAL", czyli konto z automatycznym akceptowaniem postów. Na takim koncie nie trzeba czekac na zatwierdzenie od moda. Potrzebuje go szybko więc chcę kupić, wy możecie przecież założyć nowe i sobie to wypracować.
Osoby zainteresowane sprzedażą owego konta proszę o kontakt:
- PW
- GG : 13989247

Cene uzgodnimy na GG bądź PW.
Dzięki Wink


RE: Kupię Konto na EXSITE.PL - Corleone - 12-11-2010 21:30

chodzi ci o pisanie posta na forum czy jako komentarz pod wstawkami bo na forum to nie wiem ale jak komentuje wstawki to mi od razu zalicza nie muszę czekać na akceptację przez moda ;]


RE: Kupię Konto na EXSITE.PL - Wojtas100 - 14-11-2010 21:28

Chodzi o newsy.

Ile dasz za takie konto ,bo posiadam kilka.


RE: Kupię Konto na EXSITE.PL - Bandaid - 15-11-2010 14:04

ale jestescieżalowni co z tergo że beda ci akceptowac jak poznej i tak usuna i zbanują? jak masz coś do dodania to mozesz to dodac jako zwykły user


RE: Kupię Konto na EXSITE.PL - voyager2550 - 20-01-2011 10:36

Ma ktoś takie konto na sprzedaż?