Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wtyczki do tłumaczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Szukam wtyczki do tłumaczenia (/Temat-Szukam-wtyczki-do-tlumaczenia-163743)



Szukam wtyczki do tłumaczenia - cannot - 02-08-2019 07:08

Szukam wtyczki (może być płatna) do automatycznego tłumaczenia tytułów wpisów.

Mam wtyczkę która automatycznie zasysa wpisy z filmami. Tytuły wpisów są po angielsku. Czy jest jakaś wtyczka, która by automatycznie tłumaczyła te tytuły wpisów tz. zmieniała je na język polski?


RE: Szukam wtyczki do tłumaczenia - precell - 02-08-2019 08:54

Skąd ta wtyczka zasysa filmy? IMDB, TMDB?


RE: Szukam wtyczki do tłumaczenia - Czaq - 03-08-2019 10:44

Zainstaluj Dooplay i z automatu przetłumaczysz sobie scrapowane tytuły z IMDB na polskie.
Wtyczki standardowej dopasowanej do twojego motywu nie znajdziesz. Wyłącznie możesz korzystać z tych translatujących na bieżąco ale nie ma to sensu ze względu na jakość tłumaczeń.


RE: Szukam wtyczki do tłumaczenia - precell - 03-08-2019 10:54

@[Czaq]
Takie obejście na około, może autor tematu nie chce korzystać z dooplay.

Jeżeli jego wtyczka zasysa filmy przez API z tmdb.org tak jak dooplay, to wystarczy w ustawieniach wtyczki zmienić język na PL. Jeżeli wtyczka nie posiada takiego ustawienia, wtedy ręcznie w kodzie pluginu trzeba zmienić język.

Mnie osobiście zastanawia co to za wtyczka scrapująca filmy którą posiada autor tematu. Całkiem niedawno szukałem pluginu który by zasysał dane z tmdb.org i straszna bida z tym. Żadna wtyczka, ani darmowa, ani płatna nie spełniła moich wymagań. Więc zacząłem pisać coś własnego.


RE: Szukam wtyczki do tłumaczenia - cannot - 28-10-2019 21:25

Chodzi o filmy +18 a wtyczka to WPS Mass Embedder Mają w ofercie jeszcze WPS YouTube Importer

i potrzebuję wtyczki która z automatu będzie tłumaczyła tytuły z angielskiego na pl