Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% (/Temat-Ysense-Nowy-stary-serwis-z-ankietami-Refback-90-163740)

Strony: 1 2 3 4 5


Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% - 121 - 01-08-2019 17:52

Strona clixsense została przemianowana na Ysense, z czego wynika kilka zmian.
Po 1. To zmiana szaty graficznej wygląda lżej i nowocześniej.
Po 2. Zmieniono sposoby wypłaty. Od teraz są dostępne tylko trzy: karta podarunkowa amazon za 5USD, DŁUGO WYCZEKIWANY PAYPAL POWRÓCIŁ i trzeba uzbierać 10USD w celu wypłaty, payoneer od 52USD oraz skrill od 5.05USD.
Wszystkie nowości są tutaj: https://blog.ysense.com/welcome-to-ysense/

Aktualnie wyciągam około 30usd miesięcznie, więc polecam.
Wszystkich co założyli konto zapraszam spowrotem, a nowych zapraszam do rejestracji:
https://www.ysense.com/

Dodatkowo postanowiłem dodać refback do tematu w wysokości 90% przez pierwsze 3 miesiące, a później spada on do 75% na stałe.
Żeby dostać refback należy zarejestrować się z reflinka oraz wysłać mi w wiadomości prywatnej swój username.


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - obey93 - 05-08-2019 18:52

Polecam serwis, najwięcej ankiet i wypłat Wink! Dobre zarobki Smile


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - kubek87 - 08-08-2019 08:36

Wydaje mi się, że od czasu zmiany nazwy jest mniej ankiet, ale to za krótki czas, żeby to ocenić. Uzupełniacie profil w peanut lab?


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - Stworkowaty - 08-08-2019 16:35

kubek87, po zmianie nazwy w ogole jakby jakos pusto, tez mam ten problem. Tongue


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - obey93 - 08-08-2019 17:18

(08-08-2019 08:36)kubek87 napisał(a):  Wydaje mi się, że od czasu zmiany nazwy jest mniej ankiet, ale to za krótki czas, żeby to ocenić. Uzupełniacie profil w peanut lab?

Na początku uzupelniłem profil(jeszcze na CS), teraz już nic nie robię, i jest chyba ok.


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - 121 - 08-08-2019 22:37

Przed zmianą miałem około 10 dziennie i spokojnie szło uzbierać, a po zmianie miałem łącznie 5 z czego do 4 się nie zakwalifikowałem, a w ostatniej zrobiłem całą ale dopiero wtedy uznali, że jednak się nie kwalifikuje. Mam nadzieje że niedługo wszystko wróci do normy.

Edit: dzisiaj coś w końcu ruszyły o pojawiły się już 4 ankiety.
[Obrazek: Screenshot-20190809-162356-Chrome.png]


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - mario995 - 09-08-2019 17:36

Ej mam pytanie
Robiłem ankietę za ponad 1$
Zdążyłem podać moje miejsce zamieszkania ( dokładne z miejscowością, kodem pocztowym itp ) a potem z niczego mnie wywaliło-karta się zamknęła czy też po prostu przeniosło mnie na stronę moich ankiet. Trochę się przestraszyłem, miał ktoś tak?
Hajsu brak, ale to już mniejsza o to
Czy to może być coś poważnego, jakieś oszustwo, wyłudzanie danych?


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - obey93 - 09-08-2019 18:58

(09-08-2019 17:36)mario995 napisał(a):  Ej mam pytanie
Robiłem ankietę za ponad 1$
Zdążyłem podać moje miejsce zamieszkania ( dokładne z miejscowością, kodem pocztowym itp ) a potem z niczego mnie wywaliło-karta się zamknęła czy też po prostu przeniosło mnie na stronę moich ankiet. Trochę się przestraszyłem, miał ktoś tak?
Hajsu brak, ale to już mniejsza o to
Czy to może być coś poważnego, jakieś oszustwo, wyłudzanie danych?

To normalne przy odrzucie, nie ma już komunikatu z CS o niezakwalifikowaniu. Bez obaw Smile


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - gsar99 - 20-08-2019 21:07

tylko u mnie taka bieda z ankietami? od tygodnia nic


RE: Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. - sraka447 - 30-08-2019 13:26

(20-08-2019 21:07)gsar99 napisał(a):  tylko u mnie taka bieda z ankietami? od tygodnia nic

U mnie, przedwczoraj były 3, do żadnej się nie zakwalifikowałem, wczoraj było z 10, 3 udało się zrobić, dziś na razie 2, ale bez sukcesów