Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzialajace konta gg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dzialajace konta gg (/Temat-Dzialajace-konta-gg-163730)



Dzialajace konta gg - _Miluus_ - 31-07-2019 22:06

1.Nazwa przedmiotu : konta gg
2.Opis przedmiotu : dzialajace konta gg
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw
5.Cena : do ustalenia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : do ustalenia


RE: Dzialajace konta gg - priestos - 31-07-2019 23:31

Do usunięcia


RE: Dzialajace konta gg - Dante_/ - 31-07-2019 23:36

(31-07-2019 23:31)priestos napisał(a):  Nie polecam

@[priestos] Może coś więcej? Jeżeli oszukał na transakcji to przedstaw dowody, na ten moment wygląda to na nic innego jak uprzykrzanie.


RE: Dzialajace konta gg - priestos - 31-07-2019 23:38

Do usunięcia


RE: Dzialajace konta gg - Elton - 01-08-2019 00:01

A co to tajemnice jakieś? Jak masz coś na niego to wypada by wszyscy wiedzieli. A nie PW.
Konkret albo kosz.


RE: Dzialajace konta gg - _Miluus_ - 01-08-2019 00:10

nic nie bylo tylko bylo nieporozumienie z naszej strony, wszystko juz wyjasnione


RE: Dzialajace konta gg - priestos - 01-08-2019 00:11

Wyjaśnione więc moje wcześniejsze komentarze proszę usunąć.


RE: Dzialajace konta gg - Dante_/ - 01-08-2019 00:16

@[Elton] Pozwolę sobie napisać, więc tak Priestos z Miluus'em umówili się na konta gg ( na innym portalu, na konkurencyjnym forum nie widziałem, żadnego tematu od tych panów odnośnie gg, więc można zgadywać [ ja kojarzę Miluus'a z czatu FireAds ] ). Miluus dał konta gmail Priestos'owi, żeby zrobił na nie konta gg, Priestos robił konta prawdopodobnie na "publicznym" VPN i nie sprawdzał czy dane konta działają i od razu wysyłał dane do konta do Miluus'a, gdy on chciał się zalogować to ponoć konta były blokowane.
Podsumowując, IP z "publicznego" VPN były zablokowane ( wina Priestos'a ) albo Miluus był już kiedyś banowany przez gg i zostawia footprint'y ( wina Miluus'a [ nie widzę innego powodu, dlaczego miałby kupować konta gg, a nie samemu robić ].

Można jedynie zgadywać po czyjej stronie leży wina, od siebie dodam, że Miluus nie jest zbyt "rozgarniętą" osobą ( tak kojarzę go z czatu FireAds [ dobre 5 miesięcy temu ] ).


RE: Dzialajace konta gg - priestos - 01-08-2019 00:36

Może zawiniłem ja. Może on. Cóż nie dawał mi kont gmail źle zrozumiałeś. Dał listę kont email różnych na, które zakładałem konta. Cóż wychodzi na to, że wina leżała po mojej i po jego stronie. Nie ma co dłużej ciągnąć tematu to w sumie nie potrzebne. PS ogólnie rozmawialiśmy na PM.


Dzialajace konta gg - Majka - 05-12-2019 21:01

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.