Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieć afiliacyjna - co polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sieć afiliacyjna - co polecacie? (/Temat-Siec-afiliacyjna-co-polecacie-163716)

Strony: 1 2


Sieć afiliacyjna - co polecacie? - Oskarqq - 30-07-2019 16:46

Cześć wszystkim! To mój 1 post, konto założyłem przed chwilą, ale bacznie obserwuje to forum od dłuższego czasu. Przeszukując fora do link buildingu, natrafiłem na zarabiam.com i tak zostałem.

Wracając do tematu, na codzień zajmuje się SEO i szukam pomysłu na zarabianie przez internet. Myślałem o sklepie online na zasadach dropshippingu, ale z tym za dużo zachodu i tak natrafiłem na sieci afiliacyjne.

Z tego co zauważyłem, łatwiej będzie mi wypozycjonować serwis z afiliacją niż sklep, pytanie tylko, co wybrać. Jestem totalnym amatorem w tym temacie, ale dużym plusem jest moja wiedza nt. SEO.

Dlatego chętnie przeczytam Wasze zdanie, jakie sieci polecacie, na pewno odpada branża bankowa i erotyczna, bo się w Google nie przebiję.
Budowę serwisu chcę zacząć od przyszłego tygodnia, otworzę pewnie Temat i będę zdawał relację jak idzie Smile

edit. Może jeszcze inaczej zapytam, za co proponujecie się wziąć z wiedzą o SEO, bo zastanawiam się jak w ogóle ugryźć temat. Myślałem jeszcze nad serwisem z artykułami + podstroną z cpc/cpa czy czymkolwiek. Wtedy mam też możliwość łączenia kilku fajnych elementów biznesowych, z 2 źródeł (artykuły płatne + afiliacja). Dodam tylko, że na start interesuje mnie tylko i wyłącznie rynek polski, chcę poświęcić ten rok na naukę.


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - MyLead.pl - 30-07-2019 20:38

Cześć @[Oskarqq],
przede wszystkim fajnie, że dołączyłeś do zarabiam.com.

Zdecydowanie możesz działać z nami w ramach afiliacji. Pomysłów na serwis jest wiele, pierwszym z brzegu pomysłem jest serwis z kuponami, konkursami lub zniżkami, kolejnymi są blogi, chociażby z recenzjami filmowymi albo w ogóle cały portal z filmami i serialami. Pomysłów jest cały koszyk - wystarczy jedynie się na coś zdecydujesz, a jeśli ogarniasz dobrze SEO, to już w ogóle cały świat przed Tobą.

Do pierwszego pomysłu posiadamy odpowiednie oferty - mamy aktualnie ponad 50 pozycji konkursowych na Polskę (wszystkie znajdziesz TUTAJ). To samo dotyczy drugiego pomysłu - posiadamy blisko 20 pozycji opartych o VOD (wszystkie znajdziesz TUTAJ).

Jeśli potrzebowałbyś dodatkowych pomysłów lub potrzebował innego rodzaju pomocy, to możesz śmiało dawać nam znać. Pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - Oskarqq - 30-07-2019 21:20

Hej Smile
Zastanawiałem się właśnie nad MyLead, chętnie odpalę jakiś serwis do testów i zobaczę jak to wygląda. Ciekawi mnie jedna kwestia, jakbym chciał połączyć Wasze kampanie, z kampaniami z konkurencji, byłby jakiś problem?

Pomysły na pewno fajne, ale kupony odpadają, jeden z czołowych serwisów obsługujemy u mnie w firmie i zbyt ciężka konkurencja na mój budżet Tongue

Jednakże z tego co widzę, macie szeroki wybór różnych kampanii i stawki fajnie wyglądają, więc chyba odpalę i od przyszłego tygodnia ruszę Big Grin
Dzięki


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - MyLead.pl - 30-07-2019 21:33

Hej @[Oskarqq],
generalnie jeśli mowa o ilości kampanii, to posiadamy ich najwięcej, stąd na spokojnie możesz sprawdzić programy różnych reklamodawców i sprawdzić, które mają u Ciebie najwyższą skuteczność. Możemy też dobrać je do Ciebie indywidualne - wykonamy audyt Twoich przyszłych (lub już istniejących?) portali proponując bardzo konkretne kampanie z zestawu prawie 1000, który jest dostępny.

Koniecznie daj nam znać o wynikach testów. Chętnie też osobiście się do nich odniesiemy i pomożemy w przyszłej optymalizacji.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - Konrad.pro - 01-08-2019 13:58

Ja z mojej strony mogę polecić FireAds, masz tam darmową pomoc Atomica i według mnie dużo łatwiej zarobić pierwsze pieniądze.
Najlepiej jeśli zrobisz sobie testy wtedy będziesz wiedział co wybrać Wink


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - Oskarqq - 01-08-2019 14:22

Zdecydowałem się wybrać myLead, ma o wiele więcej dobrych opinii i bardzo duży wybór. Rzecz w tym, że nie chodzi mi o jakieś drobne grosze i nastawiam się na ~6miesięcy bez zysków, a później zarobione pieniądze inwestować.
Temat można zamknąć, w weekend rozpocznę swój dziennik i opiszę jaki mam plan i tam w razie co będę liczył na opinie i propozycje Smile


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - andre06 - 01-08-2019 14:25

Podepne sie pod temat bo tez siedze w seo Wink Czy lepiej podlinkowac oferte bezposrednio w artykule blogowym na odpowiednim anchorze czy przekierować usera do dobrze zrobionego LP i z niego dopiero do oferty?


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - MyLead.pl - 01-08-2019 21:25

@[Oskarqq],
super, z niecierpliwością czekamy na Twój dziennik. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek spraw lub problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji non stop, możesz śmiało się z nami kontaktować. Powodzenia w drodze do pieniędzy!

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - mjuzik - 04-08-2019 21:09

@[Oskarqq] Właśnie buduje serwis na zasadzie porównywarki produktów - głównie kampanie CPS. A mi akurat brakuje wiedzy odnośnie SEO + przydałby się ktoś do pomocy. Mam dużą chęć wejścia na rynki zagraniczne Smile Branże głównie oscylujące wokół ecommerce, od ciuchów i butów po meble. Odezwij się na priv, kto wie może nawet połączymy siły Smile


RE: Sieć afiliacyjna - co polecacie? - Inigm - 06-10-2019 17:41

Polecam Fireads.