Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej (/Temat-Sprzedam-konta-skrzynki-csgo-konta-steam-aukcje-z-olx-i-o-wiele-wiecej-163713)



Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - priestos - 30-07-2019 04:34

Pozwoliłem sobie usunąć wzór tematu ze względu na to, że mam dużo ilość różnych kont itd do sprzedania. Mam nadzieję, że problemu nie będzie.

Z kont aktualnie mam do sprzedania :

Cena Twitter 10 zł, Neteller 20 zł, Amazon 10 zł, NK 20 zł, ASK 10 zł

Konto Twitter (Stażowe), Konto Neteller zweryfikowane, Konto Amazon, Konto na nk.pl, Konto na ask.fm. Co do cen to zależy od konta, które chcesz kupić.

Cena : 20 zł konto gmail, 10 zł konto wp.pl , 15 zł konto interia

Konta pocztowe (Stażowe) : gmail,wp,interia

Cena : 10 zł

Konto instagram (Osobiste, trochę aktywne)

Cena : 20 zł

Konto GG (Wieloletnie)

Cena : 15 zł

Konto OLX

Cena : 20 zł

Konto na portalu lootboy (Zdobywa się tam kody do różnych gier, kody bonusowe, paczki przedmiotów itd) aktualnie na koncie znajdują się itemy warte $ 155. Więcej informacji na priv.

Cena konta steam : 80 zł / Prime/Brak Blokad
Cena skrzynek CSGO 100 = 5 zł
- Sprzedane : 49 zł wszystkie skiny.

Konto Steam , skrzynki CSGO kilkaset. (Konto stażowe, nigdy nie banowane, mnóstwo gier)

Do tego rzeczy z aukcji na olx. Co do OLX zapraszam na priv (wysyłam linki do aukcji tylko na priv).



Kontakt tylko priv. Ceny raczej nie są wygórowane. Może akurat znajdziesz tutaj coś czego szukasz. Wszystkie rzeczy są moją własnością osobistą. Sposób zapłaty preferuję przelew może być paypal.


RE: Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - priestos - 30-07-2019 15:03

Skrzynie CSGO/Skiny sprzedane Smile


RE: Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - xmaniek6 - 30-07-2019 15:37

Powodzenia w znalezieniu kogoś kto da tyle za te konta
kto ci da 15 zł za konto olx


RE: Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - priestos - 30-07-2019 16:02

Istnieje możliwość negocjacji tych cen. Skiny do csgo sprzedałem w sumie w ciągu paru godzin za dobrą kwotę więc nie wiem w czym problem.


RE: Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - priestos - 04-08-2019 16:27

Aktualne


Sprzedam konta,skrzynki csgo,konta steam, aukcje z olx i o wiele więcej - Hybrid1990 - 07-10-2019 14:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.