Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 25-08-2019 12:40

Dzisiejszy quest obfity!

Unicorn wart 80$ Smile


[Obrazek: 49255354-2-AB9-4-DA1-8-E3-E-BF3378-D1-BFA9.jpg]


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - olesh - 25-08-2019 14:06

Jak to robicie że macie aż 4 karty?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 25-08-2019 14:43

(25-08-2019 14:06)olesh napisał(a):  Jak to robicie że macie aż 4 karty?

Ja akurat jestem w randze silver 2 i z questa dostaje 3 karty. Ale mam kupiona miksturę która daje +2 karty z questa przez 5 dni czyli na tej randze dostaje 5 kart codziennie. Im wyższa ranga tym analogicznie więcej kart z questa. W poprzednich postach wrzucałem rozpiskę olejarzy leci


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Xers - 26-08-2019 12:19

jak wpłacić Trony lub steem żeby kupić DEC

muszę bitcoinem?
jeśli tak to gdzie założę konto bitcoin?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - DT82 - 06-09-2019 22:03

Z ciekawości zarejestrowałem się z refa. Zobaczymy czy będzie do ogarnięcia, jak na razie to nie mam pojęcia co i jak Big Grin


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 07-09-2019 13:28

DT832

Dawaj na discord to ci pomogę Smile


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - olesh - 08-09-2019 10:56

Po miesiącu testowania, powiem tak.

Na tę porę ukończyłem dwa sezony. Raz byłem kończyłem w lidze silver 3, raz w brązie. Z podstawowymi kartami da radę dojść do silver II a może nawet I, lecz od III zaczynają się niezłe schody. Gra na tę porę, oprócz zakupu podstawowego pakietu kart za 10$, nie tylko się zwróciła lecz nawet "przyniosła" dochód. "Przyniosła" dlatego że co cenniejsze karty zostawiam do budowy ręki, np karty legendarne.

Co mnie wkurwia, co mnie denerwuje:

Brak jasnej kolejki kto atakuje pierwszy. Domyślam się dlaczego, ale brakuje jasnego obrazu ruchów kart. Drugą kwestią jest zbyt mała ilość dropiących kart bohaterów, przez co aby awansować musisz podjąć decyzje o sprzedaży i zakupie kart bohaterów, lub pozostać na tym czym jesteś.



Widzę w tej grze potencjał. Ale niesamowicie wkurwia i podnosi ciśnienie. Woda jest op ^^



[Obrazek: Is-good-It-s-stupid-game-but-her-take-money.png]


[Obrazek: legendary.png]


[Obrazek: Opera-Zdj-cie-2019-08-30-192225-steemmonsters-com.png]


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 08-09-2019 14:53

Ja ukonczylem tez dwa sezony. Za pierwszym razem bylem w brazie a ostatni sezon ukonczylem na gold 3 z kartami podstawowymi Smile

Co do kolejnosci kto atakuje to wystarczy dobrze zasady walki czytac Smile Zazwyczaj zaczyna ta strona ktora ma wiecej szybkosci Smile

Woda op? Mysle ze tak ale 3 glowne zywioly jak dla mnie to woda / ziemia i zycie Smile

Aktualnie moja talia warta jest :

@mati684's Collection
Total Value (filterable): $ 188.80 using List Prices

ale troche kart sprzedałem + zloty unicorn za 70$ poszedł od reki praktycznie wiec profit mam duzy.

btw jakby ktos mial muchomorki ( grzybki zielone ) to chetnie kupie wieksza ilosc Smile oraz poszukuje dwoch sloikow.

Ten sezon mam zamiar znowu w goldzie zakonczyc + polecam mixy do questa i mystery reward bo ja srednio z questa dostaje 10 kart wiec calkiem calkiem


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 08-09-2019 15:07

O, a ten mystery reward to co dokładnie daje, bo się zastanawiałem nad tym, czy warto kupić?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 08-09-2019 15:14

Albo jedna kartę albo orba albo beta paczkę.

Ja kupuje mixa quest na 5 dni i mystery reward ma 5 dni. Niecałe 10 tys dec ale przy odrobinie szczęścia się zwraca. Licz z questa te 8 kart codziennie to szansa jest