Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Voldimer - 07-08-2019 20:53

Nie da sei Tu zalozyc bez zainwestowania 10$


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - revx0 - 09-08-2019 19:58

Jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi dokładnie jak wypłacić sobie stamtąd kaske? Tak po kroku Big Grin


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 10-08-2019 21:01

1. Klikasz na swoje DEC, zaznaczasz Steem Engine Wallett i klikasz transfer out.
2. Logujesz się na steem-engime.com za pomocą swojego klucza prywatnego do konta Steem.
3. Sprzedajesz DEC na Steemy.
4. Klikasz withdraw i wypłacasz Steemy z giełdy na swoje konto Steem.
Poza tym reszta opcji zarabiania wiąże się z otrzymywaniem kasy bezpośrednio w Steem/Steem Dollars.
Teraz masz kilka opcji co zrobić ze Steemami. Ja wypłacam je tak:
5. Logujesz się na blocktrades.us i sprawdzasz, ile BTC dostaniesz za swoje Steemy.
6. Logujesz się na kantorbitcoin.pl i bierzesz stamtąd ich adres BTC, na który masz wysłać kryptowautę.
7. Podajesz adres BTC z kantorbitcoin.pl na blocktrades.us i potwierdzasz transakcję.
8. Następnego dnia roboczego dostajesz gotówkę na konto bankowe.

Steem możesz też np. sprzedać na giełdach itd.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - bnaibirith - 11-08-2019 19:10

Ok, może głupie pytanie, ale po wymianie dostajemy STEEMP, których to blocktrades jako STEEM nie widzi. Jak to obejść ?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 12-08-2019 09:55

STEEMP to wewnętrzny token giełdy steem-engine.com, oparty 1:1 na STEEM. Można go w każdej chwili wypłacić na swoje konto Steem poprzez kliknięcie pomarańczowego przycisku Withdraw. STEEMP da się wypłacić do trzeciego miejsca po przecinku (najmniej 0.001). Przelew STEEMP -> STEEM jest (prawie) natychmiastowy i dopiero po otrzymaniu STEEM na swoje konto możesz je wypłacić na blocktrades albo gdzie indziej.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - bnaibirith - 13-08-2019 21:22

Jak zmienić adres, na który będzie wypłacane STEEM ? Pole do zmiany jest wyszarzone i nie można go zmienić.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 14-08-2019 12:20

Nie da się zmienić adresu, steem-engime.com wypłaca na ten adres, przez który tam jesteś zalogowany. Możesz przesyłać Steem za free pomiędzy kontami już po wypłacie na swoje konto.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Aloki - 15-08-2019 05:37

Hej a jak zalogować się na steem engine? Wiem durne pytanie ale po prostu nie mam pojęcia używanie klucza z gry nic nie daje...


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Kortez - 17-08-2019 10:36

A jak kupić DEC ? Bo nie ogarniam tego przekierowuje mnie na steemconnect ale nie wiem jak doładować konto steem żeby zamienić na Dec ?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 17-08-2019 11:36

Aloki - potrzebujesz swojego klucza prywatnego do konta Steem (master key). Powinieneś go gdzieś mieć - dostałeś go na pewno przy zakładaniu konta.

Kortez - steemconnect to taki bezpieczny sposób potwierdzania transakcji steem, coś jak autoryzacja transakcji w banku. Wystarczy, że użyjesz w steemconnect swojego master key i ci potwierdzi daną transakcję. Smile