Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Voldimer - 31-07-2019 15:06

Karty za lige nawet ladne wypadly kilka rare 1 epic i karta 4 poziomu zwykla w zlotej obwodce ( ale i tak sie to skaluje do lv summonera wiec...)


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Krakersik - 31-07-2019 18:20

Karty za sezon dostaje się tylko raz? Tzn. muszę coś awansować żeby je dostać? Nie wystarczy samo trzymanie poziomu?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - komorxd - 31-07-2019 20:18

Zarejestrowany z refa, całkiem przyjemna prosta karcianka, jak długo w to grasz i czy gra ciągle się rozwija ? Dodawane są nowe rzeczy ? I czy zakładamy gildie bo są za to jakieś benefity


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 01-08-2019 13:13

Gdy kończy się sezon A i zaczyna sezon B, możesz odebrać karty za sezon A. Spadasz wtedy w dół i kilka rang. By odebrać nagrody za sezon B musisz rozegrać przynejmniej jeden mecz rankingowy. Giera bardzo dynamicznie się rozwija, dosłownie przed chwilą dodali gildie, wkróce apka mobilna, a po niej nowe karty. Smile


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Kaemten - 03-08-2019 17:52

Ilość kart z questow zależy od swojej ligi bronze np. Dostaje 1 a inna więcej


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - 121 - 03-08-2019 20:24

Jak można kupować karty w markecie? Próbowałem wypłacać na portfel czarne kryształy i je wymieniać na steem, ale i tak nie mogę nic kupić w markecie.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 03-08-2019 21:38

Musisz mieć Steem na koncie swoim. by to zrobić, wypłać DEC na Steem-Engine, sprzedaj je na Steem, a następnie kliknij "Withdraw" i wypłać swoje Steemy (pamiętaj, że możesz wypłacić Steemy tylko do trzeciego miejsca do przecinku, czyli maks do .001 Steem). Dopiero jak już będziesz miał Steemy na portfelu możesz skorzystać z marketplace.

Poza oficjalnym marketplace polecam stronę http://peakmonsters.com/ - bezpieczny, zewnętrzny marketplace sparowany z oficjalnym, ma on dużo więcej opcji związanych z sortowaniem i porównywaniem cen kart itd.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Kaemten - 05-08-2019 12:19

Właśnie dropla mi Selenia Sky w złotej za 200 dolców Smile i mam pytanko jeśli sprzedam kartę na markecie to Steem laduje na steem engine czy gdzie? Smile


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 07-08-2019 13:50

Wow, moje serdeczne gratulacje! Jak sprzedajesz kartę to Steem lub SBD ląduje od razu na twoim portfelu, gotowe do wydania/wymiany. Smile


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - paweldelrey - 07-08-2019 16:16

Jak mogę założyć konto za darmo bez kupowania starter packu za 10$? bo irytuje mnie to ze nie moge przejsc dalej i zalozyc tego konta normalnie.