Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 09-10-2021 19:25

A co to te landy będą i jak zdobywać SPS?


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 09-10-2021 20:03

(09-10-2021 19:25)krisbtl napisał(a):  A co to te landy będą i jak zdobywać SPS?

Landy to ziemie na których będą produkowane różne rzeczy. Można było je kupić jakiś bodajze rok temu za 8-10$ a obecnie warte są 450-500$

SPS to token który został wypuszczony w tym roku - zdobywasz go codziennie na podstawie ilości power twoich kart / skórek do kart / landów ilości dec itp czyli wszystko co masz w grze wpływa na ilość dropu SPS - dziś już był po 0.7$ Big Grin także kto gra długo i ma fajna kolekcje to codziennie wpada mu hajs Wink

Nowe osoby mogą wynajmować karty które potrzebują tylko trzeba sobie popatrzeć raz na ceny a dwa policzyć czy będziemy w stanie ugrac z gry tyle żeby pokryć koszty wynajmu


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 09-10-2021 21:40

Dzięki za wyjaśnienie , a warto jest ten sps trzymać na koncie czy wypłacać go sobie z gry? Bede miał coś z tego że go trzymam?
I co to jest ta opcja unstake?


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 09-10-2021 21:50

(09-10-2021 21:40)krisbtl napisał(a):  Dzięki za wyjaśnienie , a warto jest ten sps trzymać na koncie czy wypłacać go sobie z gry? Bede miał coś z tego że go trzymam?
I co to jest ta opcja unstake?

Ile ci wpada dziennie? To już zależy od ciebie. Cena skacze i musisz zdecydować czy wolisz go sprzedawać czy np wymienić sobie na kredyty i kupować karty. Trzymany SPS nie daje nic - chyba ze go wrzucasz w stake to wtedy masz tygodniowy procent np wrzucisz sobie 100 SPS w stake i masz tygodniowy zwrot na danym poziomie - obecnie to jest bodajze ok 70%. Pamietam ze wcześniej było to bardziej opłacalne bo było ponad 600%. Opcja unstake uwalnia zestakowany SPS tygodniowo. Czyli dostajesz co tydzień zwrot.

Stakowanie SPS potrzebne jest do zdobywania vouchera na zakup paczek oraz daje dostęp do tournamentow.

Wg mnie jak dostajesz mało SPS to warto sobie go codziennie sprzedawać - zawsze kilka $ wpada i albo sobie to wypłacasz albo kupujesz jakieś karty które są tobie potrzebne.


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 10-10-2021 08:32

Ciezko powiedziec ile dziennie wpada bo niedawno wrocilem do tej gry po roku chyba i pierwszy raz w to kliknalem Big Grin zobaczymy za 8 godzin ile dziennie tego jest, moze tak jak mowisz dobrym pomyslem bedzie kupienie kilku fajnych kart.


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Szalony - 10-10-2021 16:01

(09-10-2021 01:10)Mati684 napisał(a):  I to wcale nie jest dobry moment na wejscie w gre bo dobry moment to byl jeszcze z pol roku temu a teraz niewiadomo jakie ceny beda tych kart - jedno jest pewne ze bedzie ich mega duzo - samych paczek ma byc bodajze 15mln.

Wczoraj cena SPS była o 42% tańsza niż teraz Smile jeśli ktoś ze sporą gotówką by wszedł to w krótkim czasie by miał pomnożone zyski prawie o 50% Smile Nie wiem jak duży sufit ma splinterlands ale ciągle mam wrażenie że przebija szczyt XD


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 10-10-2021 19:12

Napisalby ktos jak wymienic SPS na DEC?


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 10-10-2021 19:44

(10-10-2021 19:12)krisbtl napisał(a):  Napisalby ktos jak wymienic SPS na DEC?

SPS przesyłasz sobie na hive engine potem sprzedajesz SPS i dostajesz hive a następnie za hive kupujesz dec.

Swoją droga 1000dec to 14$ także boli jak ktoś kupuje Big Grin


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 11-10-2021 10:54

A wy ile dostajecie dziennie tego sps i co z nim robicie? Ja mysle ze najlepiej jest zamieniac na DEC i trzymac to w DEC bo dzieki temu zwieksza to dzienne dywidendy tego SPS. Myslicie ze to dobry pomysl?


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 11-10-2021 12:58

(11-10-2021 10:54)krisbtl napisał(a):  A wy ile dostajecie dziennie tego sps i co z nim robicie? Ja mysle ze najlepiej jest zamieniac na DEC i trzymac to w DEC bo dzieki temu zwieksza to dzienne dywidendy tego SPS. Myslicie ze to dobry pomysl?

Ja sprzedaje + kupuje karty które akurat potrzebuje albo które wiem ze skoczą do góry.
Dec akurat mam z wynajmu kart innym + trochę z gry no i oczywiście flipy robie