Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Aloki - 19-08-2021 10:43

Hej mam pytanie jak dokładnie wypłacić z tej gierki pieniade? Mam juz około 200$ i chciałabym je wyciągnąć Smile och i sa moze jakieś poradnik jak sobie lepiej radzić by mieć jednak jeszcze więcej fanu jak i zysku?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Zarabiacz321 - 19-08-2021 23:30

ksiega kosztuje 10euro czy 10zl


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Shadow271 - 19-08-2021 23:34

(19-08-2021 23:30)Zarabiacz321 napisał(a):  ksiega kosztuje 10euro czy 10zl
10 USD

------

Pytanie ile ta waluta DEC jest warta? Widzę, że można wypłacać kilka kryptowalut, gdzie znajdę aktualne kursy?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Szalony - 26-08-2021 16:01

(19-08-2021 23:34)Shadow271 napisał(a):  Pytanie ile ta waluta DEC jest warta? Widzę, że można wypłacać kilka kryptowalut, gdzie znajdę aktualne kursy?

Aktualna wartość 1000 DEC to 7.32$ a cenę możesz sprawdzać tutaj: https://coinmarketcap.com/pl/currencies/dark-energy-crystals/


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 26-08-2021 22:16

Cześć, jak ktoś ma jakieś pytania, to walcie priv, w wolnej chwili postaram się odpowiedzieć. Tego tematu nie czytam za bardzo, bo nie dostaję powiadomień o postach na maila, a jak ktoś mi na priv napisze, to od razu wiem, że dostałem pytanie.


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 26-09-2021 20:18

Już 18 października rusza przedsprzedaż Splinterlands: Chaos Legion. Ma to być największa aktualizacja w historii gry - tona nowych kart, w tym specjalne zestawy dla początkujących, nowy tryb gry, nowe statystyki itd. Myślę, że to dobra okazja, by wejść do gry, szczególnie że w ostatni rok gra zyskała OGROMNĄ popularność, a przyrosty nowych graczy są wciąż ogromne, co przekłada się też na wzrost wartości kart oraz tokenów DEC i SPS, które stanowią ingameową walutę. Przykładowo na początku 2020 roku legendarna karta Ruler of the Seas była warta 5$, teraz jest to 220$ i wciąż rośnie - jej podaż jest ograniczona, już nigdy nie będzie ich więcej, a liczba starych kart wciąż spada, bo ludzie "palą" je wymieniając na DEC. Smile

Oto mój link referencyjny do rejestracji w Splinterlands. Korzystając z niego nic nie tracisz, a ja w sumie to zyskuję grosze, bo 5% wartości twoich zakupów w ich oficjalnym sklepie. Mimo to byłbym wdzięczny za skorzystanie z niego, w zamian chętnie pomogę i wyjaśnię ewentualne wątpiwości!


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Szalony - 27-09-2021 16:09

@thomasward Myślę że największą aktualizacją w historii gry będzie dodanie już oficjalnie "landów" Smile wtedy gra nabierze całkiem innej gry i taktyki.

Tak jak mówisz gra się rozwija dynamicznie i ceny lecą w górę: ) ps: pamiętam że to była moja pierwsza karta 'ruler of the seas' i ty ją poleciłeś Big Grin


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - 13371337 - 27-09-2021 22:22

Skąd wy bierzecie ceny tych kart? Kiedyś był market ale teraz nigdzie nie widzę ani jego ani cen kart


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 28-09-2021 13:54

No teraz jest aż kilka różnych marketów, tutaj masz najpopularniejszy: https://peakmonsters.com/market


RE: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 09-10-2021 01:10

(26-09-2021 20:18)thomasward napisał(a):  Już 18 października rusza przedsprzedaż Splinterlands: Chaos Legion. Ma to być największa aktualizacja w historii gry - tona nowych kart, w tym specjalne zestawy dla początkujących, nowy tryb gry, nowe statystyki itd. Myślę, że to dobra okazja, by wejść do gry, szczególnie że w ostatni rok gra zyskała OGROMNĄ popularność, a przyrosty nowych graczy są wciąż ogromne, co przekłada się też na wzrost wartości kart oraz tokenów DEC i SPS, które stanowią ingameową walutę. Przykładowo na początku 2020 roku legendarna karta Ruler of the Seas była warta 5$, teraz jest to 220$ i wciąż rośnie - jej podaż jest ograniczona, już nigdy nie będzie ich więcej, a liczba starych kart wciąż spada, bo ludzie "palą" je wymieniając na DEC. Smile

Oto mój link referencyjny do rejestracji w Splinterlands. Korzystając z niego nic nie tracisz, a ja w sumie to zyskuję grosze, bo 5% wartości twoich zakupów w ich oficjalnym sklepie. Mimo to byłbym wdzięczny za skorzystanie z niego, w zamian chętnie pomogę i wyjaśnię ewentualne wątpiwości!


Dodaj jeszcze ze cena za Chaos Legion tzn za paczke to 4$ czyli wzrost ceny paczki x2 - dodatkowo wraz z Chaos Legion wyjdzie ( zapomnialem nazwy ) ale zamiennik dice i bedzie on do kupienia prawdopodobnie za dec - patrzac na cene dice jak byly dostepne to 3000 dec czyli na chwile obecna 30$.

Dodaj jeszcze ze najpierw bedzie pre sale paczek Chaos i bedzie sie to odbywac na zasadzie voucherow ktore beda gracze dostawac prporcjonalnie do stackowanego sps Smile takze vouchery beda obowiazywaly po pre sale takze na chwile obecna jak ktos nie bedzie mial vouchera to nie kupi paczki ( tak voucher uprawnia tylko do kupna paczki )

https://peakd.com/splinterlands/@splinterlands/chaos-legion-set-and-presale-info


I to wcale nie jest dobry moment na wejscie w gre bo dobry moment to byl jeszcze z pol roku temu a teraz niewiadomo jakie ceny beda tych kart - jedno jest pewne ze bedzie ich mega duzo - samych paczek ma byc bodajze 15mln.

Ceny kart nizsze raczej juz nie beda Smile


Dwa tryby gry czyli wild i modern - wszystkie edycjie kart / unamed dice i chaos na razie nie wiadomo jak to bedzie wygladac - landy tak samo no i dystrybucja paczek chaos duzo sie dzieje -

Gram od 2019r takze moge tez pomoc na pw lub tutaj