Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - banipunz - 28-07-2021 15:57

Dobrze, że spojrzałem na forum, 500$ za free wpada, kompletnie zapomniałem o tej gierce Lol
Ponadto ogarnąłem, że w balance na koncie mam 20 ETH XD Nie wiem, czy to błąd, niestety przekierowywuje mnie na metamaska a jestem pewien, że na nim nic nie mam. Ktoś się orientuje jak mógłbym zweryfikować to 20 eth?
EDIT: Już nie ważne z tymi ETH, niestety są to DEC przypisane do portfela ETH facepalm


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Ewcia6000 - 28-07-2021 21:16

miałam tyle kart a wcześniej sprzedałam a teraz są warte po $150 Sad


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Ewcia6000 - 29-07-2021 10:46

powiedzcie mi do czego potrzebne są działki które sprzedawali po $20 ?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Drooshka - 29-07-2021 11:45

(29-07-2021 10:46)Ewcia6000 napisał(a):  powiedzcie mi do czego potrzebne są działki które sprzedawali po $20 ?
Z tego co można wyczytać w artykule będzie można budować na nich różne budynki, dzięki którym finalnie będzie można tworzyć nowe rodzaje kart tzw. Item and Spell cards, które będą mogły być użyte obok już istniejących Summoner i Monster. Te nowe karty będą miały taką cechę, że będzie można ich użyć po odkryciu kart przeciwnika, co sprawi, że gra będzie ciekawsza i bardziej rozbudowana.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Ewcia6000 - 29-07-2021 12:58

(29-07-2021 11:45)Drooshka napisał(a):  
(29-07-2021 10:46)Ewcia6000 napisał(a):  powiedzcie mi do czego potrzebne są działki które sprzedawali po $20 ?
Z tego co można wyczytać w artykule będzie można budować na nich różne budynki, dzięki którym finalnie będzie można tworzyć nowe rodzaje kart tzw. Item and Spell cards, które będą mogły być użyte obok już istniejących Summoner i Monster. Te nowe karty będą miały taką cechę, że będzie można ich użyć po odkryciu kart przeciwnika, co sprawi, że gra będzie ciekawsza i bardziej rozbudowana.


dziękuję


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Hickari - 29-07-2021 14:17

Jak sądzicie opłaca się teraz zaczynać w tej grze? Jak tak ile trzeba by było zainwestować, i po jakim czasie mniej więcej by się zwróciło? Smile


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 29-07-2021 14:38

(29-07-2021 14:17)Hickari napisał(a):  Jak sądzicie opłaca się teraz zaczynać w tej grze? Jak tak ile trzeba by było zainwestować, i po jakim czasie mniej więcej by się zwróciło? Smile

Bardzo trudno odpowiedzieć na to pytanie. Kilka miesięcy temu zapowiedziano totalny rework gry i zrobiono kontrowersyjną zmianę, w której wysokość nagród zależy od wartości twoich kart (de facto) i dodano sporo nowych rzeczy. Wiele osób wycofało się z gry, ja też, ale okazało się, że to był duży błąd, bo ceny kart oraz DEC (choć DEC w mniejszym stopniu) wręcz poleciały w kosmos i jak ktoś zostawił sobie karty, to mógł zrobić 200-300% przebicie... Jak będzie dalej? Trudno powiedzieć, bo dużo zależy też od rynku krypto itd., ale trzeba przyznać, że gra faktycznie bardzo dynamicznie się rozwija, pozyskuje sporo nowych graczy no i do tego będą robić teraz equity token, na którym pewnie sporo kasy ogarną. A, no i w przeciwieństwie do gier typowo inwestycyjnych tutaj faktycznie mamy jakiś gameplay, lore itd. a więc sporo osób gra po prostu dla funu.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Szalony - 31-07-2021 14:19

Z dzisiejszego questa spadła mi legendarna karta warta około 30$ i 11800 DEC (dark energy crystal) 1000 dec = 5$

Więc z questa spadło mi około 100$ . Gra się rozwija dynamicznie jak piszecie wyżej, z dnia na dzień coraz więcej osób kupuje/wymienia się i rejestruję. Cieszę się że zostawiłem wszystkie karty które miałem a nie jak większość tutaj sprzedała je Big Grin
[Obrazek: JfnZnXP.png]


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Szalony - 16-08-2021 19:44

Dziś z questa spadło! UWAGA! 66k DEC! (1000dec =7.8$ aktualnie)
Ponad 514$ z questa Smile Karty skaczą jak szalone coraz więcej osób dochodzi do gry i wartość rośnie w szybkim tempie Big Grin To chyba ostatnia szansa żeby wejść bo będzie boom jak z axie.
[Obrazek: B6o4ly5.png]


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Zarabiacz321 - 17-08-2021 18:36

potrzebuje ksiegi Smile