Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - parwelcia - 02-02-2020 21:49

nie na kazdej karcie da sie kliknac w domek mam tylko pare kart gdzie sie da z 49 moge tylko na 12 czemu tak

na tej stronie co poleciles to trzeba miec kato na steem czy tym samym loginem co z gry?

jak uruchomic to kata na steem zrejstrowalem sie i pisza ze beda potwierdzac od tygodnia do 3 tyle to trwa?

jak utworzyc to kata steem? nie moge sobie poradzic


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - parwelcia - 03-02-2020 21:43

zalozylem kato na grze ale nie mam portfela na steem jak wybrnac z tego teraz wykupilem pakiet startowy przez paypal i gram co mam teraz zrobic?

czy ja musze 2 kata zalozyc w grze zeby powiac z porstfelem czy co mam zrobic?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 06-02-2020 16:26

Z automatu masz portfel steem, bo do niego przypisane są karty. Masz na Steem ten sam nick co na SteemMonsters.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - parwelcia - 07-02-2020 21:09

na jakiej stronie sie tam logowac?

na tej stronie https://peakmonsters.com/ jestem ten sam lohin i haslo jak w grze bo nie moge sie tam zalogowac


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 11-02-2020 21:53

Niestety gra przestala byc oplacalna. W wyniku wprowadzonych ostatnio zmian. Nagrody za lige i questy zostaly zmienione z kart na paczki z ktorych leca bezuzyteczne i bezwartosciowe potiony lub dark souls.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 12-02-2020 19:43

To prawda, zmiana na chest looty osłabiła nagrody. Szkoda. Gram dalej dla funu.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 13-02-2020 12:32

Ja tak samo dla funu bo fajna gierka Smile
@thomasward jaki masz rat?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 13-02-2020 14:28

Gold 1 atm, ale pewnie dobije dzisiaj do diamonda III, gram na kartach 1 poziomu tylko. Smile


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - banipunz - 13-02-2020 17:13

(11-02-2020 21:53)krisbtl napisał(a):  Niestety gra przestala byc oplacalna. W wyniku wprowadzonych ostatnio zmian. Nagrody za lige i questy zostaly zmienione z kart na paczki z ktorych leca bezuzyteczne i bezwartosciowe potiony lub dark souls.

Niekoniecznie, z tego co wyczytałem na peakmonsters karty lecą, tylko prawdopodobieństwo wydropienia zmieniono na ~36% Lol
Ja wciąż pykam, dobijam jak zwykle do G1, dalej nie chce mi się męczyć Smile Osobiście skupiłem się w głównej mierze na niebieskim summonerze (+1 obrażeń magicznych). Mega OP jeśli się dobrze rozstawi. Wartość moich kart to już ~45$ , wpłaciłem tylko za starter packa. Jak to u was wygląda?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 13-02-2020 18:16

To ja może dopowiem, że czasem nawet lecą orby z tych chestów. Taki orb dwa razy mi wypadł, a z orba raz złota karta za 2,8$. Smile