Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 12-11-2019 15:53

Zgodnie z tym co pisali na fanpage'u, koniec przedsprzedaży to 27-28 listopada.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - NocnyMarek - 13-11-2019 09:33

(12-11-2019 11:19)thomasward napisał(a):  @NocnyMarek Jeżeli to konto, które podał Mati (lukson) jest twoje, to masz na nim obecnie 320 płynnych Steam. Smile https://steemblockexplorer.com/@lukson

A gdzie je znajdę?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 13-11-2019 13:23

Steem są przypisane do twojego loginu w SteemMonsters. Czyli twój login to tak jakby numer twojego konta i każdy przelew, który na nie przychodzi po prostu przypisuje do twojego konta Steemy.

Jeżeli chcesz coś z nimi zrobić, to jest dużo interfejsów do przelewów. Polecam https://steemitwallet.com/ bo jest prosty. Wystarczy, że się na nim zalogujesz hasłem do konta SteemMonsters i możesz wysłać swoje Steemy lub je powerupować.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - krisbtl - 15-11-2019 10:28

A mam pytanie mam całkiem sporo kart o wyższych lvl i nie moge nimi grac dlaczego tak jest? Podczas gdy wiekszosc graczy w bitwach wystawia karty o lvl 3, 4 ja mecze sie kartami z poziomu pierwszego


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - 121 - 15-11-2019 11:17

Twój bohater musi mieć niższy poziom, możesz grać stronnikami na maksymalnie takim samym poziomie co Twój bohater.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - NocnyMarek - 16-11-2019 16:17

Ktoś ma jakiś sposób na wygrywanie eventów?


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 16-11-2019 18:57

Sprawdzaj czym grał wcześniej przeciwnik i dostosowuj pod niego taktykę.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - 121 - 18-11-2019 17:47

Wymieniłem DEC warte 30USD na steem, miałem dostał 150 a dostałem 1 więc spoko.

Po 20min czekania jednak dostałem resztę


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - kolorpurpury - 18-11-2019 19:43

Dobra, bo nie chce mi się czytać całego tematu. Kupiłem starter pack za 10$ przez paypal (kartą) i nigdzie tego nie widzę. Nic się na moim koncie nie zmieniło. Mam czekać na tą paczkę czy jak? Nie mam żadnej paczki do otwarcia, żadnej karty, nic.

Dobra ogarnąłem jednak, sorki Big Grin


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - thomasward - 18-11-2019 20:21

@121 Wymiana DEC na steem odbywa się w formie giełdy tokenów. Na dobrą sprawę wystawiasz ofertę sprzedaży własnych DEC i czekasz, aż spotka się ona z ofertą kupna drugiej strony. Czyli może być tak, że w proponowanej cenie skupu jest po prostu zbyt mała ilość DEC i wtedy albo trzeba obniżyć cenę, albo poczekać.