Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) (/Temat-Splinterlands-Zarabiaj-pieniadze-grajac-w-przyjemna-karcianke-CCG-163699)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - NocnyMarek - 03-10-2019 11:17

Dlaczego każdy gra tym ścierwem air elemental? Nie mają lepszego pomysłu? Nie potrafią grać czy co?

Głównie gram "śmiercią". A bez magii nie da się? Pierwszy hunted spirit a później walę strzelców, czasami lord of darknesss


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 03-10-2019 11:36

(03-10-2019 11:17)NocnyMarek napisał(a):  Dlaczego każdy gra tym ścierwem air elemental? Nie mają lepszego pomysłu? Nie potrafią grać czy co?

Głównie gram "śmiercią". A bez magii nie da się? Pierwszy hunted spirit a później walę strzelców, czasami lord of darknesss

A na którym masz zintara lv? Ten pająk na 5lv ma truciznę wiec spoko jest do tego ten szkielet ma sneak wiec tez ok phantoma ogarnij sobie na duża manę bo jest dobry albo sproboj tez jak grasz wręcz to tego wilkołaka postawić żeby miał thornsy. Podbij na pw to może zagramy jakiś sparing jak bede na kompie to tez ci podeśle jakie mam czarne karty - ale ja czarnymi nie gram wcale nie leży mi ten kolor totalnie xd niebieskie białe i zielone.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - NocnyMarek - 03-10-2019 11:51

Mi wczoraj 90% meczy siadało a dzisiaj ledwo połowa. Pająk ma lvl 8 ale co z tego jak max 3 jest do wykorzystania, haunted spirit ma 7 lvl. Można pyknąć ale to już jutro bo zaraz idę do pracy Smile Ja gram czerwonymi, czarnymi i pewnie zaczne zielonymi bo rexxie zadaje po 5 xd

aa i bohatera u czarnych mam za 10$


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - NocnyMarek - 06-10-2019 17:40

Zauważyłem że nie warto grać w tą gierkę, wyżej jak silver 1 nikt nie będzie z osób które teraz dochodzą. Trzeba włożyć dużo kasy aby coś z tego było. Wydałem 237$ i wiem co mówię.
Ponadto zauważyłem że strona używa botów do gierek rankedów, było kilkanaście nicków tylko ze zmienioną cyfrą na końcu.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - olesh - 06-10-2019 19:08

Też do tego doszedłem. Najlepiej trzymać się na poziomie 1000 punktów by pod koniec sezonu skoczyć na S1 lub S2. Granie na srebrze jest dla osób które inwestują w dowódców. Co prawda ktoś kto nie inwestuje ma szansę dojść aż do golda i wyżej, lecz nie opłaca się to w stosunku czas/pieniądz.

Granie na wyższych poziomach wymaga sporej ilości czasu i znajomości tali, a na to czas ma mało kto.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Ewcia6000 - 07-10-2019 20:07

ciężko jest wygrać te walki utknęłam na rankingu nowicjusz


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - cineq24 - 15-10-2019 07:40

Mała inwestycja i pomału do przodu. Może się uda dobić do Champion 1. Pozdrawiam oraz życzę pomyślnych dropów na koniec sezonu.

https://postimg.cc/bdqxRDNq


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - NocnyMarek - 15-10-2019 10:12

Dzięki i nawzajem. Myślę że dojdziesz do silvera, ja aktualnie jestem na gold 2.


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - cineq24 - 15-10-2019 10:29

(15-10-2019 10:12)NocnyMarek napisał(a):  Dzięki i nawzajem. Myślę że dojdziesz do silvera, ja aktualnie jestem na gold 2.

Nie Marku... Obecnie jestem w champion 2. Nick cinqowy. Pozdrawiam


RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - Mati684 - 15-10-2019 13:25

Cinek widzę ze głównie woda i zielonymi grasz weź podaj discord bo mam oare pytam