Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twórca BitMarket NIE ŻYJE - Jak Zaginęło 100MLN zł w BITCOIN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Twórca BitMarket NIE ŻYJE - Jak Zaginęło 100MLN zł w BITCOIN (/Temat-Tworca-BitMarket-NIE-ZYJE-Jak-Zaginelo-100MLN-zl-w-BITCOIN-163678)

Strony: 1 2


RE: Twórca BitMarket NIE ŻYJE - Jak Zaginęło 100MLN zł w BITCOIN - domeklala - 28-07-2019 13:16

Ciekawe czy wpłynie to w jakiś sposób na cenę BitCoina?


RE: Twórca BitMarket NIE ŻYJE - Jak Zaginęło 100MLN zł w BITCOIN - olekn1 - 28-07-2019 19:40

Edit - podałem fake newsa, także usunąłem poprzednią odpowiedź impreza

Swoją drogą, podobne niezłe wałki leciały na giełdzie, zamiast sobie zarabiac na prowizji od wymian, to wyprowadzali pieniądze użytkowników na jakieś szemrane interesy Jerk2

Ciekawe ile giełd musi upaśc by ludzie zrozumieli, że krypto trzyma się tylko na swoim portfelu a nie gdzies po giełdach


RE: Twórca BitMarket NIE ŻYJE - Jak Zaginęło 100MLN zł w BITCOIN - lamar6 - 28-07-2019 19:50

(28-07-2019 10:41)MaLiN napisał(a):  A ja myślę, że to ma jakieś podłoże polityczne. Teraz zrobią aferę, nakręcą to w mediach, powstanie komisja i będą chcieli wprowadzić jeszcze większą kontrolę nad obywatelami posiadającymi krypto.

Raczej nikt z BM nie miał konszachtów politycznych, sprawa nie wygląda na taką. A co do rządu to jakby chcieli tak bardzo walczyć z kryptowalutami to by po prostu to zrobili (miłością do nich nie pałają ale je tolerują póki reszta krajów je toleruje) - społeczność krypto w Polsce jest słaba i rząd dobrze o tym wie - przekonał się o tym w tamtym roku, podczas protestu przeciw PCC (było może kilkaset osób). Więc ewentualny zakaz krypto raczej nie spotkałby się z jakimś sprzeciwem u nas w kraju. Póki społeczność jest tak słaba nikt tutaj się nie będzie nią przejmował.