Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? (/Temat-Jak-zebrac-spolecznosc-na-fanpage-od-0-like-ow-163674)



Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - Pnikus - 26-07-2019 12:49

Cześć, założyłem fanpage, powiecie mi jak zebrać społeczność od zera, oprócz wysyłania linku znajomym? Wiem że można like kupić, ale chodzi mi o ŻYWĄ społeczność. Rozumiem że gdy już zbierzesz pewną grupkę to zaczyna to samo żyć, ale nie wiem jak zebrać tych pierwszych uczestników.


RE: Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - therazmo - 26-07-2019 13:30

Na fanpage masz opcję zaproszenia znajmoych, nie trzeba wysyłać żadnych linków. Poza tym znajdź grupy na fb powiązane tematycznie i tam możesz udostępnić posty z fanpage lub zaprosić do polubienia.


RE: Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - AngelikaG - 29-07-2019 09:42

+ do tego, co napisał @therazmo oczywiście na fanpage musisz publikować treści, najlepiej min 1 post dziennie - przynajmniej na początku, co by Twoi przyszli fani mieli co oglądać Smile


RE: Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - wachow - 29-07-2019 12:52

https://zarabiam.com/Temat-PROMOCJA-FanPage-zdobywanie-lajkow-FACEBOOK-156355


RE: Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - priestos - 30-07-2019 00:08

Jak chcesz mogę w miarę pomóc pozapraszać trochę osób.


RE: Jak zebrać społeczność na fanpage - od 0 like'ów? - hosezbsk - 30-07-2019 05:54

Jaka tematyka ? Smile Mogę coś ci od siebie udostępnić.