Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS (/Temat-Prospectors-io-gra-przegladarkowa-w-sieci-EOS-163661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 25-07-2019 11:10

[Obrazek: logo-with-icon-844442085b0a342b25edea21e...564185.png]


Cześć ! Chciałbym przedstawić wam dość świeży projekt - grę przeglądarkową o nazwie Prospectors. Jest to dość świeży projekt, działający jeszcze w wersji Beta, jednak zapowiada się dość ciekawie, gdyż daje możliwość pasywnego zarobku, a jedyną pracą jest przydzielanie swoim workerom zadań. Ale od początku....


Gra ogólnie polega na wykonywaniu zadań przez 3 naszych workerów, którzy otrzymują wypłaty w kawałkach złota. Im dłuższa i bardziej skomplikowana praca, tym większa wypłata i co za tym idzie, również rozwój naszych workerów. W grze można kupować narzędzia, które pozwolą na wykonywanie cięższych prac, a reinwestycja polega na kupowaniu nowych narzędzi, które się zużywają, jak też na kupieniu swoich działek, na których można budować budynki, generujące dochód - warsztaty, kopalnie i fabryki. Można także sprzedawać na giełdzie zrobione przez siebie narzędzia i surowce, które inni również potrzebują do rozwoju swoich możliwości.


Przykładowe screeny:



[Obrazek: o1-AJ9q-Dyy-JNSp-ZWh-Ug-GYc3-Mng-Fqo-AN4...mx-S-1.png]



[Obrazek: map.jpg]


[Obrazek: Qm-Vxm745gupj-Fok-AGGh-GT2-ABMw-WUks-QWX...a-Sd-G.png]


Jak już wspomniałem o walucie w grze - są to kawałki złota, które można wymienić na tokeny PGL - 1000 kawałków złota odpowiada 1PGL. Z kolei sam token PGL notowany jest na kilku giełdach, a jego cena oscyluje w okolicach 0.22$ za sztukę. PGL notowany jest między innymi na takiej giełdzie jak CoinExchange.io - para PGL/BTC.


Do odpalenia gry potrzebny jest portfel Scatter, który jest dedykowany dla sieci EOS, a także posiada szereg różnych innych DAppów. Ogólnie polecam, z konfiguracją w zasadzie też można sobie dać radę, chociaż w razie problemów chętnie odpowiem na pytania - EDIT: dla weryfikacji konta trzeba wysłać 0.87 EOS, które potem i tak ląduje u was w portfelu Smile


W tym momencie jestem w stanie zrobić nawet 6 000 gold - 6PGL dziennie, a działam w projekcie raptem od 3 dni - wypłaty na portfel Scatter są płynne, bez żadnego problemu można konwertować PGL ze Scattera w jedną i drugą stronę.

Podrzucam linki, jakby ktoś sie zainteresował grą, bo w sumie z włanych doświadczeń mogę powiedzieć, że wygląda to fajnie i szansa na zarobek na pewno jest Smile Może nie jakiś ogromny na początku, ale z czasem może i dojdzie do ładnych dniówek Smile


LINKI





Pozdrawiam Serdecznie Smile



RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - lavishman - 25-07-2019 13:34

A to jest na zasadzie koparki psującej kompy, czy taka o sobie gierka?
Ile zainwestowałeś, żeby Ci kopało 6PGL, czy darmo lecisz?


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 25-07-2019 13:40

No raczej nie, skoro możesz nastawić sobie pracę workerów i nawet w nią nie grać - praca może trwać od paru minut do kilku godzin i nie trzeba być cały czas w grze Smile A co do wkładu to lecę od zera, najpierw brałem fuchy za kilkadziesiąt golda, potem kupowałem narzędzia i każdy mój worker jakieś ma, więc mogę wykonywać prace nawet za 1,5k złota Smile Ogólnie to działa jak każda gra przeglądarkowa, nie ma żadnych obciążeń i tego typu rzeczy Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 25-07-2019 14:46

W tym programie scatter muszę zrobić konto, zrobiłem private key a przy tworzeniu konta chcą żebym zapłacił 0.87 EOS (~$3.97).
No to jak?


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 25-07-2019 15:27

To jest dla weryfikacji konta - środki będziesz miał na portfelu w Scatter Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 25-07-2019 17:13

Dzięki, teraz wszystko jest dobrze.
No to poszły robole na pierwsze prace Wink


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 25-07-2019 17:20

Wygląda to spoko, wiec zobaczymy jak się rozwinie Smile Szybko można wbić kasę na narzędzia, wiec pare tysiecy dziennie golda idzie zarobić Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - cczarek123 - 25-07-2019 19:19

Posiada ktoś może EOS na sprzedaż? Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 26-07-2019 09:38

@[przesmyk345]

Lepiej kupić taniej narzędzie ale zużyte czy uzbierać na pełne? Pytanie ile z takim narzędziem zużytym zarobie, czy szybciej dozbieram na lepsze (np. mając 10% kilofa).


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 26-07-2019 09:43

Ja akurat kupuje całe - generalnie, gdyby być bardziej skrupulatnym to lepiej byłoby zrobić jakieś wyliczenia - ale jak ktoś Ci daje axe 20% za 1,5K, a cała jest za 4, to różnice widać gołym okiem Smile Jakbyś trafił jakąś okazje, za 10% zapłacisz jakieś grosze, to pewnie całkiem sie to opłaci Smile Moim zdaniem lepiej kupować całe, bo tracisz czas na dojście do miejsca kupna i tak co chwile musiałbyś zmieniać narzędzia, więc lepiej kupić całe i mieć na dłuższy czas spokój Smile Ogólnie możemy też wysyłam Sobie DM w grze, więc jak coś, to tam do mnie możesz napisać jakby co Smile