Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - wypłata (/Temat-PayPal-wyplata-163636)



PayPal - wypłata - rAzEET - 24-07-2019 06:41

Witam Smile

Dziś rano dostałem od PayPal'a wiadomość e-mail iż moje fake konto jest wciąż zablokowane jednak dostaje możliwość wypłaty środków. Od razu po otrzymaniu wiadomości wszedłem na konto i nie zastanawiając się powiązałem rachunek bankowy chcąc zlecić wypłatę środków. Dopiero po podpięciu konta bankowego wszedłem w centrum rozstrzygania w którym widnieje informacja iż nie mogę wypłacać pieniędzy.
Ktoś miał podobny problem i byłby w stanie pomóc?
Jeszcze na 100% nie wiem czy mogę wypłacać kasę bo czekam na przelew weryfikacyjny od PayPal'a, ale raczej w to wątpię. Nie mogę usunąć rachunku a wg. centrum rozstrzygania nie mogę tego robić.


RE: PayPal - wypłata - kotek34 - 25-07-2019 13:24

Rozumiem, ze miales blokade juz duzo wczesniej i minelo 180 dni? Przed blokade miales powiazana karta lub rachunek?

Po 180 dniach od blokady powinienes miec normalnie mozliwosc wyplaty na bank. Jezeli nie miales powiazanego banku rpzed blokada to powinna byc mozliwosci dodania go i zlecenia wyplaty srodkow. W centrum rostrzygania mozesz widziec blokady, poniewaz skoro konto jest zawieszone to nie masz mozliwosci przesylac srodkow do innych osob, ani tez regularnie wyplacac z niego pieniedzy.


RE: PayPal - wypłata - Marta123456789 - 19-08-2023 23:36

PayPal