Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponad 70 zł za rejestracje oraz zakup - bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Ponad 70 zł za rejestracje oraz zakup - bez inwestycji (/Temat-Ponad-70-zl-za-rejestracje-oraz-zakup-bez-inwestycji-163564)



Ponad 70 zł za rejestracje oraz zakup - bez inwestycji - TyperekS - 18-07-2019 16:50

1. Wyraź zainteresowanie w temacie lub na PW, a ja Ci wyślę całą instrukcję/kod zaproszeniowy.

2. Pobierasz aplikację Monese z Google Play lub App Store i ją instalujesz.

3. Zakładasz konto i podajesz mój kod zaproszeniowy.

4. Wybierasz konto w funtach - dostaniesz 10 funtów, które jest więcej warte niż 10 euro.

5. Zamawiasz kartę Monese do domu.

6. Gdy przyjdzie karta Monese do Ciebie piszesz do mnie na priv i dostajesz ODE MNIE 1 funta(zakup do 4 zł w sklepie) na zakup i po zakupie dostaniesz kolejne 4 funty na Twoje konto - nie musisz inwestować ani przelewać pieniędzy byś otrzymał darmowe pieniądze. Łącznie 15 funtów dostaniesz.

Przed użyciem karty w sklepie, wchodzisz na aplikacji w "PROMOCJE" i wpisujesz kod promocyjny - "PREMIUMPLEASE" dostając 3 miesiące premium za darmo, za co nie płacisz za przewalotuwania itd.

7. Po otrzymaniu sumy możesz wypłacić to wprost na Twoje konto bankowe lub wykorzystać to płacąc kartą Monese.


RE: Ponad 70 zł za rejestracje oraz zakup - bez inwestycji - zabada1990 - 18-07-2019 18:41

poszlo pw


Ponad 70 zł za rejestracje oraz zakup - bez inwestycji - Majka - 12-02-2021 09:25

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.