Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można bez gotówki ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy można bez gotówki ? (/Temat-Czy-mozna-bez-gotowki-163548)



Czy można bez gotówki ? - darmowakasa - 17-07-2019 11:01

Siema !

Otwieram świeży wątek, w którym będę szukać sposobów na zarobienie gotówki bez wkładu własnego, a następnie być może sposobów na pomnożenie tego co dostałem za darmo.

Robiliście kiedyś taki eksperyment ? Może macie już jakieś doświadczenia ?

Zobaczymy do ilu uda mi sie dojść !

Kibicujecie ? CoolHuh

Pozdrówki i dzięki, że tu wpadłeś, daj znać co myślisz !


Pierwszy dzień i już pierwsza gotówka wpadła Smile

Jest to 50$ za poprawną rejestrację i aktywację konta w aplikacji.
Dodatkowo okazuję się, że jest program afiliacyjny, także jak ktoś z was chciałby zarobić 50$, a dodatkowo wspomóc mnie w tym projekcie i zarobić także pokazując znajomym to tutaj daję wam co ja zrobiłem i co należy zrobić aby również zarobic Big Grin

Na początku zaznaczę, że z pewnością jest to OFERTA OGRANICZONA CZASOWO jednak nie wiadomo, ponieważ nie podali w regulaminie jaki czas będzie aktywna - dlatego im szybciej się za to weźmiesz tym większa pewność, że skorzystasz !
Promocja dotyczy kryptowaluty MCO i ich aplikacji.
Żeby móc skorzystac z bonusutrzeba posiadać kod referencyjny więc tu masz mój - ptt2sgcux9

Wszystko robisz z poziomu telefonu - będą potrzebne 2 rzeczy
1. Otwarty gmail (lub inna poczta ktorej uzywasz)
2. Otwarta aplikacja, ktora daje bonus

A teraz po kolei co należy zrobić
1. Wchodzisz pod ten link - https://platinum.crypto.com/r/ptt2sgcux9 i pobierasz aplikacje
2. Podajesz swój numer telefonu na który dostajesz SMS z kodem
3. Podajesz mój kod referencyjny - ptt2sgcux9
4. Rejestrujesz sie - wymagana jest weryfikacja konta dokumentem (może być prawo jazdy) i selfie. Wszystko robisz z poziomu aplikacji tak jak Cię ona kieruje
5. Ustalasz 6-cyfrowy kod w aplikacji - zapamiętaj go, bo co chwila się go używa do potwierdzeń !
6. Kiedy przejdziesz rejestrację znajdziesz się w aplikacji. Klikasz na ikonę loga na środku na pasku na dole i przechodzisz do zakładki "Rewards". Będziesz mieć zakładkę "unlock now" (czy coś takiego - pierwsza od góry).
7. Wybierasz opcję weryfikacji jako Credit Card i potpinasz swoją kartę bankową do aplikacji - Nie może to być karta prepaid ! Następnie przelwasz w celu weryfikacji 0.1 $ zgodnie z instrukacjami wyświetlanymi na ekranie.
8. Żeby odebrać bonus musisz kupić z poziomu aplikacji dowolną kryptowalutę za określoną cenę minimalną - Najmniej trzeba przelać na kryptowalutę XRP - 15 USD (równowartość około 60 zł) - spokojnie, odzyskasz tą kase !
(Nie trzeba mieć konta walutowego jak by co, wystarczy konto w PLN - przewalutowanie będzie automatyczne)
9. Kiedy zrobisz przelew z karty tak jak Cie aplikacja kieruje i będziesz miał na koncie swoję 15 USD w XRP otrzymasz bonus 50$ w kryptowalucie MCO.
10. Z poziomu aplikacji możesz sprzedać MCO na BTC i za BTC kupić XRP żeby móc przelać środki na BitBay.
11. Gratuluję, właśnie zarobiłeś ~ 180 zł za 7 minut "pracy"

Ponadto -
Za każdą poleconą osobę dostaniesz kolejne 50$ w kryptowalucie MCO, dlatego warto się za to wziąć i pokazać kilku znajomym ! Huh

Dajcie znać jak Wam poszło - w razie problemów - pomagam każdemu !


RE: Czy można bez gotówki ? - EfectiveWork - 17-07-2019 11:53

Aleee dziennik ;]


RE: Czy można bez gotówki ? - Rafalks - 17-07-2019 11:55

Za mało postów na kod polegający a temat o tym już istnieje Wink


RE: Czy można bez gotówki ? - darmowakasa - 17-07-2019 12:54

(17-07-2019 11:55)Rafalks napisał(a):  Za mało postów na kod polegający a temat o tym już istnieje Wink

To nie jest temat polecający tylko dziennik, w którym pokazuję co ja robie więc mogę tutaj umieszczać refy - robiłem kiedyś podobny dziennik, w którym działałem w MX i też dałem refa mimo, że tematów o nim było bardzo dużo Smile

(17-07-2019 11:53)EfectiveWork napisał(a):  Aleee dziennik ;]

dzięki !


RE: Czy można bez gotówki ? - Majka - 17-07-2019 13:10

Kolego studiuj: https://zarabiam.com/Temat-Regulamin-Forum-203

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.