Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie założyć konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Gdzie założyć konto (/Temat-Gdzie-zalozyc-konto-163530)



Gdzie założyć konto - Ł@pka - 16-07-2019 22:37

Czy jest jakiś polski bank który pozwoli na otwarcie rachunku bez wizyty w oddziale i bez kuriera?
Sytuacja wygląda tak, że mam w ostatnich czasach problemy zdrowotne po wypadku i udanie się do placówki oraz czekanie na swoją kolej jest trochę uciążliwe. Na wózku nie jeżdzę ale problem z kręgosłupem jest. Kurier wydawałby się spoko ale i tutaj jest problemem mój mało elastyczny czas. Dużo czasu spędzam na rehabilitacji gdzie nawet nie mam telefonu i umówenie się z kurierem może być dość trudne.

Może jest jakiś bank który pozwala na otwarcie rachunku np tak jak jest to w Revolut lub Monese?


RE: Gdzie założyć konto - MilanFan - 16-07-2019 22:58

Wydaje mi się, że wszystkie wymagają pójścia do placówki lub kuriera. Jakbyś się zdecydował na mBank to daj znać, założyłbyś z mojego polecenia i byśmy się podzielili premią Wink


RE: Gdzie założyć konto - ~eL - 17-07-2019 00:05

Napisz na czacie do kilku banków i zapytaj. Teraz chyba większość banków ma taki czas. Jak zakładałem konto w Alior Sync (dość dawno to było i aktualnie jest to T-Mobile usługi bankowe) to robiłem to przez kuriera. Ostatnio zakładałem tez konta w Pekao S.A i Millenium i z tego co pamietam to w którymś z nich tez mówili ze jest możliwość załatwienia tego przez kuriera. Gdyby interesował cię T Mobile albo Millenium to daj znać. Oba polecam. T Mobile szczególnie jeśli interesują cię konta wielowalutowe bo jest to za darmo. Millenium za to ma dużo ciekawych featureow na stronie i w apce. Oba polecam.


RE: Gdzie założyć konto - PremAccHack - 17-07-2019 09:14

Jeśli masz jakieś inne konto w banku to możesz tworzyć bez kuriera i wyzyty w banku wysyłając przelew potwierdzający 1zl.


RE: Gdzie założyć konto - twardy - 17-07-2019 09:34

(17-07-2019 09:14)PremAccHack napisał(a):  Jeśli masz jakieś inne konto w banku to możesz tworzyć bez kuriera i wyzyty w banku wysyłając przelew potwierdzający 1zl.

Pod warunkiem, ze to konto nie bylo zalozone za pomoca przelewu Wink


RE: Gdzie założyć konto - rachman - 29-10-2019 12:53

BNP Paribas ma promocję (link w stopce) - zakładam właśnie, składasz wniosek online, kurier kartę przywozi i weryfikuje dane z dowodu os. Bez wizyt w bankach zakładałem też dawniej konto w t-mobilebankowe i nestbanku (wtedy jeszcze to był smartbank). Parę innych też umożliwiało zakładanie podpisem SMS lub przelewem, czasem kurier sprawdzał dowód.


RE: Gdzie założyć konto - Agik - 03-01-2020 11:18

Ostatnio zakładałem konto w nest bank i niestety ale jesli nie ma się konta w innym polskim banku to raczej się tam konta nie założy (no chyba, ze coś sie zmieniło w tym roku). Trzeba po prostu potwierdzić przelewem z innego banku.
Minusem nest banku jest również brak blik.


RE: Gdzie założyć konto - Blaszczaks - 15-02-2023 12:57

Z tego co wiem to obecnie można otworzyc konto w praktycznie każdym banku bez wychodzenia z domu. Opcje weryfikacji są tutaj dwie:
Potwierdzenie z innego banku
Ewentualnie czekanie na kuriera
Sytuacja poprawiła się po pandemii. Wiele banków zlikwidowało swoje placówki w mniejszych miastach i tym samym zasady zakładania konta przez internet stały się bardziej elastyczne.