Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupione buty - okazują się uszkodzone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kupione buty - okazują się uszkodzone (/Temat-Kupione-buty-okazuja-sie-uszkodzone-16353)



Kupione buty - okazują się uszkodzone - paskur - 09-11-2010 20:57

No to sprawa wygląda tak:
Dzisiaj kupiłem buty za 270zł ( mam paragon ) no i w domu dopiero zobaczyłem, że u jednego się podeszwa odkleja :/

Jutro z tym pójdę, ale właśnie, co?
Mają mi oddać kasę?
Nie mam zamiaru czekać 2 tygodnie na reklamację czy coś :/
Jak wygląda taka procedura oddania uszkodzonego towaru?

Dzieki Tongue
Odpisz jak najszybciej, bo jutro bym z tym poszedł.


RE: Kupione buty - okazują się uszkodzone - tyndyk23 - 09-11-2010 21:01

Witaj,

Spokojnie możesz iść oddać buty. Jeżeli masz wszystkie metki karton i paragon takie zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od daty zakupu bez podania przyczynySmile Nie mów nic o tej podeszwie ani o reklamacji Smile

Pozdro


RE: Kupione buty - okazują się uszkodzone - adik0070 - 09-11-2010 21:28

Tyndyk, jak nie powie to jeszcze go o to uszkodzenie oskarża..
Przy zwrocie sprzedawca zawsze bardzo dokładnie ogląda towar.


RE: Kupione buty - okazują się uszkodzone - paskur - 09-11-2010 21:30

Ehh ale muszę się wytłumaczyć, bo je zamawiałem :/

Nom, na pewno je oglądną.


RE: Kupione buty - okazują się uszkodzone - tyndyk23 - 09-11-2010 22:22

Jeżeli je ogladną to mam inna wersję ale najpierw zrób tak jak mówię.


RE: Kupione buty - okazują się uszkodzone - paskur - 09-11-2010 22:24

Ale ja nie mam... Xpokerface

Dobra zobaczymy co powiedzą jutro Smile


RE: Kupione buty - okazują się uszkodzone - rafti - 10-11-2010 08:16

Istnieje cos takiego jak odpowiedzialnosc sprzedawcy za wadliwy towar i bez podania przyczyny mozesz towar zwrocic jesli nie spelnia Twoich oczekiwan i nie 14 dni tylko pol roku masz na to !!! Podpieraj sie wlasnie ta nazwa "odpowiedzialnosc sprzedawca za wadliwy towar" ja tak wymienilem kino domowe po 2 miesiacach, co prawda nie chcieli mnie sluchac i tez nie chcieli sluchac ze sprawe zglosze do rzecznika praw konsumenta, ale jak powiedzialem tak zrobilem i rzecznik bardzo chetnie sie ta sprawa zajal Smile co prawda kasy nie zwrocili mi bo wzialem 2x drozsze kino i doplacilem roznice.... ale tak chcialem od samego poczatku ...

EDIT:
http://www.prawo.egospodarka.pl/39215,Niezgodnosc-towaru-z-umowa-a-odpowiedzialnosc-sprzedawcy,1,84,1.html