Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 180 zł w kilka minut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe 180 zł w kilka minut (/Temat-Darmowe-180-zl-w-kilka-minut-163525)



Darmowe 180 zł w kilka minut - ProMan - 16-07-2019 18:41

Siemka

Fajną rzecz znalazłem dziś a mianowicie crypto.com - spora suma i bardzo duża za polecenie ale WYPŁACA jak i dostajemy kasę za poleconych + całkiem nowe także warto korzystać/polecać

Co trzeba zrobić ?

OD RAZU UPRZEDZAM BEZ REFA NIE DOSTAJEMY 50$ TAKŻE JAK KTOŚ CHCE MOŻE WBIJAĆ BEZ LUB Z ZNAJOMEGO JEŚLI CHCE COŚ DOSTAĆ, JEŚLI DOCENISZ MÓJ WYSIŁEK TO NIE OBRAŻĘ SIĘ JAK UŻYJESZ MOJEGO!


No to po kolei:
1. Ze sklepu Google play lub apple story pobieramy aplikację "crypto.com"
2. Następnie przy włączeniu aplikacji klikamy : "invited- Add refferal code"
3. Wpisujemy kod : qhf94c7zrx - TO MÓJ KOD JEŚLI NIE CHCESZ Z NIEGO KORZYSTAĆ NIE DOSTANIESZ NIC NA START ALE NIE ZMUSZAM
4. Po powrocie do ekranu głównego klikamy"sign up"
5. Następnie podajemy e-mail i potwierdzamy go.
6. Podajemy nr telefonu i potwierdzamy sms`a
7. Weryfikujemy swoją tożsamość (proponuje prawko bo najmniej wrażliwych danych)
8. Następnie musimy odczekać, aż nasza tożsamość zostanie zweryfikowana - mi i znajomym zajęło ~15 min
W tym momencie dostajemy 50$, jednak są one zablokowane.
9. Aby je odblokować po zalogowaniu klikamy mniej więcej po lewej na srodku "buy". Wybieramy Crypto.com (po prawej MCO)
10. wybieramy na niebiesko "credit card" i dodajemy kartę poprzez " add credit or debet card" oraz wpisujemy jej dane i zapisujemy. Następnie wpisujemy ilosc jaką chcemy kupic - aby zaliczyć promocję - musimy doladowac konto na 4,5 mco (ok 22 dolarow) lub np. 50 XRP- 15 dolarów - które razem z 50 bedziemy mogli wyplacicSmile
PS. Revoult i Monese nie akceptują(odrzuca transakcje próbną na 0,10$) , Curve podobno tak ale nie testowałem- jak ktoś sprawdzi może dać znać Smile
11. Teraz czekamy na zatwierdzenie i cieszymy się $$ które wypłacimy np. na giełdę Binance
PS. Wypłata już jest na Binance także można działać Wink


RE: Darmowe 180 zł w kilka minut - Hybrid1990 - 16-07-2019 18:49

https://zarabiam.com/Temat-Darmowe-50-200zl-163523?pid=1856268#pid1856268

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.