Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosta aplikacja na androida - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Prosta aplikacja na androida (/Temat-Prosta-aplikacja-na-androida-163501)



Prosta aplikacja na androida - Milionaree - 15-07-2019 22:53

Witam. Chciałbym stworzyć dla siebie prostą aplikację na androida, która zliczałaby czas spędzony w grach (wpisywałbym daną liczbę godzin, którą spędziłem w grze).
Próbowałem zrobić to w AppInventor, lecz przy 2 screenach nie potrafiłem zrobić czegoś w stylu wartości globalnej, tzn. jeżeli przyciski od wprowadzenia czasu znajdowały się na screenie 2 a licznik na screenie 1 to nie potrafiłem zrobić tak, aby te przyciski dodały te godziny aby były one widoczne. Mógłby ktoś doradzić jak to zrobić? Ewentualnie mogę spróbować innego "programu" do tworzenia apki, póki co chciałbym aby było to na zasadzie drag&drop, ponieważ nie jestem jeszcze dobrze zaznajomiony z językiem programowania.