Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnie podejście... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatnie podejście... (/Temat-Ostatnie-podejscie-163495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Ostatnie podejście... - Na 5tyk - 20-05-2020 20:11

Dzisiaj praktycznie nic nie zrobiłem w kwestii SEO, ale to ze względu na to, że znalazłem sobie kolejną niszę gdzie ilość wyszukiwań na głównych keywordach to 70k i 20k :>
Troche trudniejsza nisza, ale jak sie uda to bede bogaty Big Grin

Strona #1 pozycje:
[Obrazek: obraz.png]

Strona #2 pozycje:
[Obrazek: obraz.png]

Już wiem dlaczego strona #2 nie jest indeksowana przez Google. Bot znalazł błąd o statusie 500 na stronie głównej i dlatego nic nie jest indeksowne. Dziwne w ch**, bo ten błąd nie występuje u mnie Sad Zgłosiłem ponownie do sprawdzenia Big Grin

Nie wrzucam pozycji strony #3, bo tylko zoptymaliowałem LP pod SEO, zrobiłem artykuł na 4k znaków i stworzyłem fanpage dla niszy Smile

Dodatkowo kolejne zlecenie na napisanie wtyczki do WP zrobione. 400 brutto, 4h pracy Huh


RE: Ostatnie podejście... - radek0389 - 20-05-2020 20:36

Jaką masz strategię linkowania? Podrzuć jakimś zarysem planu, rozłożeniem anchorów, częstotliwoscia itp. Smile. Pytam z ciekawości bo też coś działam w podobnej tematyce.


RE: Ostatnie podejście... - Mailowiec - 22-05-2020 09:13

Gdzie wpis?


RE: Ostatnie podejście... - Na 5tyk - 22-05-2020 18:48

Dobra, wczoraj nie było wpisu, bo dużo pracy miałem na etacie i później jeszcze pomagałem tacie na wulkanizacji także nic się nie udało zrobić.

Dzisiaj zrobiłem social media dla 3 strony. Z #2 stroną się wstrzymuje, bo i tak nie jest indeksowana przez google ze względu na znalezienie tego błędu 500 :/ Czekam dalej na sprawdzenie.

Strona #1:
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-05-22-o-19-42-20.png]

Strona #2:
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-05-22-o-19-42-49.png]

Strona #3:
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-05-22-o-19-43-12.png]

Strona #3 ma 2 dni także nie będzie pozycji przez dłuższy czas. Dodatkowo wybrałem dość trudne frazy Wink
Dla Strony #1 mam pomysł na kolejną niszę.

Plan na dziś:
- być na seminarium dyplomowym online
- pisać posty dla strony #1 z niszą

@[radek0389] najpierw robię social media, później spam blogi, linkowanie na forach Smile Taki wstępny etap Smile


RE: Ostatnie podejście... - Mailowiec - 22-05-2020 20:37

Słabo, poszedł byś na etat do taty to byś przynajmniej uczciwe pieniądze zarabiał a nie oszukując ludzi w internecie.


RE: Ostatnie podejście... - leooo - 23-05-2020 00:01

Najlepiej etacik 5 koła na łapę 8 godzinek i do domu, a na internetach sobie dorobić te 1-2 tyś zł na podstawowe funkcjonowanie starcza, przynajmniej mówię ze swojego punktu jak wygląda.


RE: Ostatnie podejście... - Na 5tyk - 23-05-2020 11:47

@[leooo] nie no, ja to zarabiam 2.2k brutto na etacie dlatego chce coś zmienić w swoim życiu Jerk2


RE: Ostatnie podejście... - dzemba - 23-05-2020 12:24

(23-05-2020 00:01)leooo napisał(a):  Najlepiej etacik 5 koła na łapę 8 godzinek i do domu, a na internetach sobie dorobić te 1-2 tyś zł na podstawowe funkcjonowanie starcza, przynajmniej mówię ze swojego punktu jak wygląda.

Bylem w takiej sytuacji (i w sumie nadal jestem), i wiesz co XD z czasem 5k to mało, a zarabiania w internecie nie traktujesz poważnie. Praca się nudzi z czasem jak wszystko i jedyne co cie trzyma w niej to pieniądze i wygoda.

Tzn nie żeby np 7k na rękę miesięcznie to serio było mało hajsu, tylko i tak nie czujesz się jakiś bogaty ani nic, niby nie musisz patrzeć na ceny w sklepach zbytnio, i jak ci padnie telefon to nie bierzesz nowego na raty ale i tak nie stać Cie na audi A5 z salonu, ani na mieszkanie 60 metrów, bez zbierania wiele lat Tongue

To są raczej pieniądze gdzie nie myślisz czy ci starczy z dnia na dzień, tylko po prostu nie jesteś biedny i tyle.


RE: Ostatnie podejście... - Na 5tyk - 23-05-2020 21:24

Podlinkowałemstrone #3, zwiekszylem czestotliwosc slow kluczowych w tekscie na money site.

Pozycje strony #1:
[Obrazek: obraz.png]

Pozycje strony #2:
[Obrazek: obraz.png]
Dziwna ta strona jest... Na prawdę. Gdy używam site:nazwastrony.com to mam zaindeksowane 3 linki sprzed stracenia bazy danych. Pomimo tego pozycje rosną xD

Pozycje stron #3 bez zmian Smile

Na teraz mam plan:
- podlinkować nisze na wszystkich stronach, chociaz po 10 linkow

Wejscia na ogads sa ale 1 max 2 per dzien i sa z krajow USA, UK, France także dobrze dobrane kraje Huh


RE: Ostatnie podejście... - Kirito92 - 23-05-2020 22:01

Lada moment i zaczną wpadać dolarki Big Grin
Postanowiłem sam wrócić na ogads i zacząć coś działać w tej samej dziedzinie Smile